SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
nastepnym razem idz na conajmniej 8 bo takto nic Ci to nie da jak juz byles na 9 a teraz pojdziesz na 5 to rownie dobrze mozesz posiedziec w domciu

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
blueeyes- nie tylko panie odradzały wskakiwanie na 15 za drugim razemto tak w kewstii formalnej panowie taż maja to tym jakies pojecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55
hej!! chcialabym sie dowiedziec jak mam opalic twarz w solarium??bylam kilka razy i cialo mam opalone lecz twarz jest innego koloru:( uzywam emulsji przyspieszajacej opalanie i smaruje nia twarz.Moze powinnam nia nie smarowac wogole twarzy albo smarowac ja czym innym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Keval wiem wiem, Ty akurat znasz sie na rzeczy
Moze masz zmniejszone opalanie na twarz a nawet nie wiesz o tym zapytaj pani w solarium do ktorego chodzisz czy te lampy rownie mocno opalaja twarz, ewentualnie kup sobie cos na buzie zeby przyspieszyc proces. W solarium tam zazwyczaj maja rozne emulsje ( ale drogie) . Czasami nie wszystko niestety sie rowno opala. Mi sie szybko robi brazowy brzuszek a dekold jest niestety troche jasniejszy

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
Jesli moglbym doradzic to na oparzenia po solarium to najlepsza sa kapiele w letniejw odzie tak 2 razy dziennie posiedziecw tej wodze takz 20-30 min nie samrowac ja wtedy zadnymi zelami. Zaczerwienienie schodzi raz dwa.
Moje zaczerwienienie pzrez walsnie taka kuracje parwie cale zeszlo a zostal taki BRAZ ze az fajno poparzec na cialo :>
U was tez tak jest ze efekty po solarium widac za dzien badz dwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
tak samo jest podczas opalania na sloncu, zazwyczaj widac wieczorem albo nastepnego dnia opalenizne. Zalezy tez od tego jaka sie ma karnacje.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55
Dziekuje za odpowiedz jutro ide to sie zapytam o te lampy!a jezeli sa slabsze to czy mozna sie polozyc ponizej lampy na twarz???i czy mozna po opalaniu(na drugi dzin) stosowac fluid??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
teoretycznie mozna sie tak polozyc, ale zapytaj jeszcze w solarium, bo lampy do twarzy sa troche inne. a fluidem mozesz sie od razu posmarowac ale wieczorem nawilz twarz kremem i bezsposrednio po opalaniu tez

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Zgadza się ale pamietajmy, że na Tubie, czy łózku z długimi lapami na twarz i ciało to jedne i te same, chociaż takich zabiegów nie poleca się... lepiej idz na Tube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
Jak myslicie czy po moich oparzeniach po solarium, ktore juz calkowicie zeszly i zostal sam braz, moge wybrac sie na 10 min w ta sobote? czy lepiej nie ryzykowac i poczekaj do poniedzialku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium