SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Jak mowie rodzicom ,ze wychodze do solarium to sa skłonni mnie zabic bo uwazaja ze jestem bardzo opalona i jest mi to niepotrzebne,mi sie wydaje ,ze z wizyty na wizyte w solarium coraz bardziej "blekne" Z tego co wiem uzaleznienie od solarium to choroba zwana tanoreksją

Doradca w dziale Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
chyba tak z;ele jeszcze nie jest mi szkoda funduszy zeby ciagle chodzic

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Opowiem wam moje doświadczenia z solarium. Zwykle zaczynam chodzić już w lutym do solarium 160 W. Zaczynam od ok 5 minut za pierwszym razem i później, tego samego tygodnia idę na 10, aby w następnym tygodniu zwiększyć do 15 minut. Przez pierwsze dwa tygodnie chodzę twice a week, a potem tylko raz, na 15 - 17 minut. Później wystarczy juz tylko raz na dwa tygle, zeby podtrzymac opaleniznę. Nigdy sie nie schodziła mi skóra ani nie miałem oparzeń. NIe użwam żadnych kremów itp. Zwykle opalam się na stojąco. Tak zdobytą opaleniznę mam co najmniej do zimy.
Zauwazyłem jeszcze jedno, że uzalezniam się od opalania, mimo, że wyglądam jak murzyn (tak uważa mój stary), to wydaje mi się, że jestem blady, Ponoć nazywa się to tanoreksja.

Kill all the people
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
bo opalanie w solarium ma wiele zalet, poprawia samopoczucie, nawet podobno zabija niektore bakterie w organizmie trzeba uwazac na te uzaleznienia


~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Ja jestem uzalezniona na pewno. Co tydzień wybieram z mojej skarbonki 13 zł i lece na 20 min Jakoś opalony człowiek czuje sie " ładniejszy,przynajmniej ja tak mam

Doradca w dziale Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
drogie to Twoje solarium
ja odkad zaczalem chodzic jakies 3 latka temu juz mam tak ze jak widze ze robie sie blady to popadam w doline
poza tym namowilem kumpelke ktora byla przeciwna solariom i jak zaczela sie opalać juz mowi ze by sie bez tego nie obeszla

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1948
Jenna to ci zazdroszcze ze chodzisz na 20 min za 13 zł.Ja mam dość drogie solarium
np; BLACK POWER-10 min- 12zł
MAGNUM -10 min-10zł
Ergoline-10min-8.50zł(prawie nie opala wcale)
Ergoline AVANGARDA-10 min-13zł
Ergoline 600-10min-11zł
Gdyby nie karta stałego klienta na której mam wypracowany rabat 11% to chyba bym nie chodziła.
Fakt jest ze u mnie w mieście jest masa solariów ale wszędzie ceny są podobne.niestety.

no bass no fun

Grzeczne Dziewczynki Idą Do Nieba...A Niegrzeczne Tam Gdzie Chcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Ja sobie "znalazłam" to solarium przez przypadek. Solarium jest nowe,lampy zmieniają czesto i jest co najwazniejsze tanio. Teraz we Wrocławiu otworzyli sieć solariów "Słoneczne Studio" gdzie jest ciagła promocja od 20 groszy za minute. Ale nie chodze tam bo po 1 mam za daleko a po drugie trzeba sie tam zapisywac z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem bo chetnych bab jest co nie miara

Doradca w dziale Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
20 groszy ale taniocha

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
No 20 minut wychodzi za 4 zł... Tylko sztuką jest dostać się do tego solarium. Ludzie tam walą drzwiami i oknami,przedwczoraj po raz setny probowalam tam sie dodzwonic ale nistety caly czas zajete...zrezygnowałam

Doradca w dziale Fitness
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium