SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
nie zasmiecajcie postu.

Doradca w dziale Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jenna: w łeb ich
A tak poza tym ciekawy art na stronie 1...of cors
Przydatny...

"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP - Stowarzyszenie Nieumarłych Poetów *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
Marta ok juz nic nie piszemy w łeb mozesz mi dac jak bede we wrocku

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam takie pytanie. Jestem blondynem, jestem dosc blady.mam pojedyncze (malo) pieprzyki na ciele. Wg fototypow powinienem miec skore bardzo wrazliwa na slonce, jednak tak nie jest. Np bylem w Turcji przez 2 tygodnie, gdzie slonce naprawde jest mocne, probowalem sie opalac codziennie, pod koniec juz wogole bez filtra i nic . od marca zaczalem chodzic na solarium - 2 wizyty w tygodniu, jedna 10 min, druga 15, przerwa 4 lub 5 dni. Ani razu nie schodzila mi skora, nie mialem jej podraznionej.Utrzymuje mi sie ladna, brazowa opalenizna (zawsze myslalem ze moge sie oplic jedynie na czerwono). Co o tym sadzicie? czy powinienem chodzic na solarke tak czesto? Jezeli chodze rzadziej opalenizna niestety szybko schodzi. Z gory dzieki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
a stosujesz jakies kremy bo jak firmy soleo to sie nie dziw ze szybko schodzi opalenizna po dluzeszj przerwie...(zawieraja samoopalacz)
co do chodzenia ja sam chodze 2 razy w tyg. po 20 minut albo na stojacym po 15 i jakos zyje wiesz ciezko stwierdzic co bedzie w przyszlosci...ale jak tak sie obawiasz to pochodz jeszcze troszke tak ajk piszesz a pozniej chodz tylko raz w tyg. na 15-20 min. na podtrzymanie a napewno nie powinna zejc opalenizna...aha i kup sobie beta-karoten pomaga....

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie nie uzywam zadnych kremow, moze powienienem? co bylo by najlepsze, i w miare przystepnej cenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
na solarium dostaniesz rozne kremy i napewno miła Pania za lada doradzi odpowiedni)
co do firm to polecalbym te z usa ale zadko maja takie np.breeze itp. firmy ale zawsze dostaniesz u nas Pl Soleo sam stosuje i tez dobrze jest...mozesz kupic saszetki jednorazowe na cale cialo kosztuja ok 4-5zl albo tylko na twarz,szyje...saszetka ok 3zl...(ale ta starczy na 2 opalania smarujac oczywiscie tylko twarz i szyje...:)


<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2426
ja używam kremów nawilżajacych zwłaszcza w postaci żelu.polecam LOreal hydrafresh.

oczywiście oliwka tez jest dobra ale można się troszkę spalić!!!!


)

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
"ja używam kremów nawilżajacych zwłaszcza w postaci żelu.polecam LOreal hydrafresh"
ale taki zelik chyba nie jest do kazdego rodzaju skory....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2426
może i nie ale do opalania jest super!!!

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium