SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1392
Hmmm

A ja zle znosze solarium,i chadzam tam raczej wtedy gdy musze.
Mam jasna karnacje i bojesie ze jakas niekompetentna pani przez przypadek mnie usmazy jak skwareczka

WALCZE..

fotografia..artystyczna..:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1424
gdzie mozna kupic CuO2 w Warszawie ? :D

--
RusH // Jestem zboczencem [692-95-30-05 tylko SMS]
http://kiti.pulse.pdi.net/qv30/ :P
i szekla : "widze ze trzeba koteczka na noc wydoic"
"Noone expects the Spanish Inquisition! Off to jail with you!

RusH //
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=352019
"RusH is a major pain in the ass !" said anonymous Lady.
RusH declined to comment on his Anal fetish.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
powinno byc w "lepszych" solariach...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!!
Mam taki problem , mam uczulenie na mleko , jaja i takie tam(objawy to wysypka na ciele , poza tym mam suchą skorę).Ale gdy jest lato i sie opalam wszystkie kłopoty znikają , zero wysypki ,nie mam suchej skóry(zauwazylem ze moge jesc jajecznice , litr mleka spokojnie wypijałem dziennie i ZERO )Oczywiscie teraz znow zaczely sie problemy(ja nie moge zyc bez mleka!!!!) , czy solarium dałoby taki sam efekt jak naturalne słońce?(na opaleniznie srednio mi zalezy bo i tak jestem dobrze opalony cały rok , ale by nie zaszkodziło byc jeszcze bardziej"czarnym").
Czy jezeli solarium bylo by wskazane to mogłby mi ktos rozpisac jak mam chodzic zeby nie byc tak straaaasznie opalony tylko tak o z gory dzieki wielkie -pozdro-

-----------------------------------------------------------------------------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha moj fototyp to cos pomiedzy 2 a 3 , z przekierowaniem na 3

-----------------------------------------------------------------------------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Uwazam ze solarium pomoze...u mnie wypala rozne pryszcze,syfki jak jakies wyskocza...
Nie wiem na jakie solarium mozesz chodzic znaczy na jakie lozka czy lampy 100 czy 160 a moze na stojace z 180:)
Ale najlepiej zaczac od 10-12 minut i obserwujesz skore i z kazdym opalaniem zwiekszac intensywnosc co pare minut...
Jezeli masz sucha skore to po opalaniu jak jus sie umyjesz nasmaruj cale ciale kremem...do cery suchej najlepsze sa poltłuste np.
Ja np. juz sie opalam na turbo po 20 minut 2 razy w tyg. i opalenizna jest piekna ost. bylem na stojacym lozko na lampach 180 nowych:) i niezle zabarwiaja ale wole na lezaca wiecie ten relax opalania:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2426
ach ziki Ty to jednak wszechstronny jesteś!!!!

hehe

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Jezeli to komplement to masz soga) hehe
A mnie interesuje:
Trening
Odżywianie
Suplementacja
Doping
Fitness
Alternatywna droga hehe no i cala reszta oczywiscie...ale to tylko te moje dobre zainteresowania bo sa tez te zle...ale tych lepiej nie mowic




<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Ziki za rade Jednak skozystam z tego solarium Soga dac nie moge

-----------------------------------------------------------------------------------------
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 301 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6385
A ja mam takie pytanko odnosnie okularów..... bo w moim solarium ich jeszcze nie widzialem ... czy opalanie bez nich szkodzi na oczy ?

-----------------------------------------
Mam Własne Zdanie Ale Sie Z Nim Nie Zgadzam
Studium Psychologii Psychotronicznej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium