SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
A więc tak 450, 500, 600 Clasic i Avantgarde (takie mocno profilowane), 700 i 800 itp. to oznaczenia łozek z domu JK Ergoline, i te symbole nie nie maja zbyt wiele wspolnego z moca łózka czy lamp, bo mozna tam załozyc 100, 120,140 jak i swobodnie 160 lampy, ewentualnie róznia się ilośćią lamp, a nie ich moca, a te 600 czy 700 to poprostu oznaczenia dla kolejnych modeli, i 800 jest faktycznie troche bardziej bajerowa. A co do rachunku, to jest on w normie i bardziej "wypasione łozko" tym wiecej sie placi.
zobaczcie sobie tez:
http://www.solaris.info.pl/strona,symbol,1112.html

http://www.solaris.info.pl/strona,symbol,1113.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
Pierwszy raz udalem sie dzisiaj na solarium wziolem 10 min i poszedlem na lozko. I do tego mam pytanie czy ta klape nalezy wziasc i pociagnac w dol czy ma byc tak jak tam whcodzilem??? balem sie cos majstrowac tam zeby nie zepsoc tego :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
no oczywiscie ze trzeba opuscic w dol. to jak ty sie opalales? przy otwartym lozku? przeciez na tej klapie sa lampy ktore opalaja twoj drugi bok.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
no taki z emnie d**** z etak sie opalalemz otwarta klapa :// eh szkoda gadac jak ktos sie nie zna :(( ale w sob juz zamkne klape wydaje mi sie ze smialo na 15 min moge sobie skoczyc.
Pewnie dlatego malo co mnie przypalilo dzisiaj na tym solarium, praktycznie nie widze roznicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
15 min?? hmm ja pierwszy raz jak bylam zaczelam od 7, a teraz opalam sie raz na tydzien lub na dwa i niegdy nie bylam na 15. Max 13. Wiec nie wiem czy to dobry pomysl.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
Strasznie mi zalezy na szybkiej opaleniznie. A co do tej klasy to czy u Ciebie tez tak ciazko ja opuszczac w dol, bo ja probowalem ja opuscic ale nic nie drgnelo :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
niee u mnie lekko sie opuszcza. Szybka opalenizna jest raczej nie mozliwa. Chyba ze masz ciemna karnacje i od razu robisz sie brazowy. Moja kolezanka tak ma, ze raz pojdzie na solarium i jest opalona bo taka ma skore. Tak samo latem nawet jak nie lezy na sloncu jest strasznie ciemna. Ale jesli Ty nie opalasz sie natychmiastowo ,nawet jak pojdziesz na 15minut do solarium to nie bedziesz brazowy bo to wymaga kilku takich wizyt. Najlepiej chodzic na poczatku co 5 dni tak po 10min a potem raz w tygodniu np na 12.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
Raczej szybko sie opalam, w takim razie w sob pojde na 15min pozniej w next sob 10 i tak co tydz a zdo uzyskania pozadanego efektu. Sog dla ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99
dobry jestes XDD

jednak sie opalilem calkiem niezle, w porownaniu z posladkami jest to tak widoczne ze o jaa XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hehe nie masz abona wykupionego wiec nie mozesz dawac sogow
zrobisz jak uwazasz , zycze wymarzonych efektow

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium