SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
po solarium najlepszy jest krem RADIOSUN. Duza tubka 100 ml, koszt ok 28 zł, rewelacyjnie pielęgnuje skórę, natłuszcza, łagodzi podrażnienia. Rewelka. Szukajcie w aptekach. Buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
polecam wszystkim co chodzą do solarium super krem RADIOSUN. Smarowac sie codziennie w czasie solarium.
Duza tubka, super łagodzący krem, rewelacyjnie sie wchłania, nawilża i natłuszcza skórę. Szukajcie w aptekach, cena ok 28 zł.
buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
co do tej oliwki o ktorej mowa na poprzedneij stronie
to uwazaj! !! bo zamiast za***istych efektow mozesz nabawiac
sie poparzenia !!
lepiej isc pare razy po mniej minut i dorzucic jakis bronzer niz
poelcies jak szalona na oliwce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
czy folia spowalnia opalanie ?

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
eh mam dylemat przed studniowka. kolezanka znalazla gdzies solarium natryskowe, czytalysmy troche o nim i efekty sa lepsze i szybsze. cena jest duza ale ponoc mozna utrwalac opalenizne pozniej w normalnym solarium. czy ktos testowal badz slyszal wiecej o takiej metodzie opalania?

life is brutal and full of zasadzkas :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
ojj to se uważać musisz
jest dobre znaczy to efekt bronzera/samoopalacza i na solarium utrwalisz tylko ekhm ,pigment a nie prawdziwą opalenizne
na tyle ryzykowne że nie wiesz jaki będzie efekt,czy oplenizna będzie równa,nie będzie zacieków i czy koloryt będzie w miare naturalny

masz czas jeszcze,dajesz na solke cyklicznie

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
myslalam, nad tym zeby chodzic na solarium raz na tydzien na lozko tylko problemem jest to ze bylam juz okolo 6 razy i nadal nie widze pozadanych efektow :P po wyjsciu z solarium nogi mam brazowe a nastepnego dnia biale do nog uzywalam wszystkich polecanych tu kosmetykow ale efektow nie widac juz nastepnego dnia, dlatego myslalam o tym natryskowym. pomocyyyyy :/

life is brutal and full of zasadzkas :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
z góry sory za lamerskie pytania ,no ale im czytam wiecej tym bardziej sie zamotałem...

Od jakiegos czasu chce isc pierwszy raz na solarium i zawsze pozniej pozniej i jakos nie poszlem jeszcze...

1.Czy konieczne jest stosowanie jakis preparatów przed opalaniem i po opalaniu?

2.Wlosy ciemny blond,zielone oczy, karnaca jasniejsza to na 7 min bedzie OK?

3. jesli w pkt 1 odp brzmi tak to czy moglby ktos podac nazwe tych preparatów wmiare nie drogich? bo przegladalem aukcje a tam aktywatory,przyspieszacze,broznzery itd a to ma byc 1 wizyta wiec chyba jeszcze nie jest mi potrzebny jakis aktywator czy cos?

z góry dzieki za odpowiedz

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
z ta folia chodzilo mi o to ze plecy jakos ciezko mi opalic

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium