SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1264
i jeszcze mam jedną wątpliwość: korzystam z łóżka Ergoline 500 UTP i jak włączam start wszystko się zapala i jest "jasno" i zaczyna wiać wiaterek, mam zamknięte oczy, po jakimś czasie wiaterek ustaje i na powiekach czuję że wszystko zgasło i wychodzę, z tym że jak wyjdę to jeszcze leci powietrze z tej rury na górze która dochodzi do solarium i tak jakby jeszcze pracowało przez 1-2min, ale jak przestaje to nic nie gaśnie i nie zmienia się. i nie wiem czy za szybko wychodzę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
"Łezki" są wielokrotnego użytku i się je czyści poprostu, więc nie były tylko dla Ciebie...
Podczas pracy lampy uzyskują bardzo wysoką temperaturę, dlatego nawet jak lampy zgasną "wieje jeszcze wiatr" poprostu ono się wychładza, żeby nie uległy zniszczeniu. Ty po zgaśnięciu lamp wstajesz i kończysz opalnie... zrestą w tym modelu na panelu sterującym (nad głową) masz zegar - i on pokazuje Ci czas opalania, więc chyba widzisz ile już leżysz i ile Ci jeszcze zostało seansu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1264
tak właśnie pomyślałam, że zakosiłam niechcący te osłonki. tak, mam tam wyświetlacz, tylko że chyba jakoś nie tak chodzi, bo przed wejściem się pokazuje jakaś liczba, 12:coś a jak wychodzę to też czas jeszcze leci i potem też jakaś cyfra dziwna jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Jak wchodzisz i zanim naciszniesz START pokazuje godzinę, po wciśnieciu START zegar odlicza czas opalania, a po zgaśnięciu lamp na wyświetlaczu odlicza się czas chłodzenia ( taka własnie dziwna liczba migająca), zwykle 2,5 mim i w tym czasie pracują jeszcze wentylatory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
hej mam takie pytanie jaki kolor ubrania najbardziej podkreśla opaleniznę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
no biały raczej...tylko trzeba uważać, żeby z tym kolorem nie przesadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
a co myślisz o jasnym niebieskim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
wsystkiie jasne,pastelowe podkresla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
ile razy mam udać się na solarium żebym miał fajnie opalone ciało ,i w późniejjszym okresie co ile chodzić żeby podtrzymywać tą opalenizne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
7 - 8 wizyt min., to zalezy jaki masz fototyp, jak sie opalasz, jakie mocne są lampy itp. Na początek proponuje 2x w tyg. na 6 min, potem 2x w tyg po 8 min., potem 2x10 min a potem wystarczy 10 min tyg. dla podtrzymania.


Zmieniony przez - keval w dniu 2010-06-04 18:35:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium