SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
co do niszczenia to bzdura... promienie UV powodują fotostarzenie skóry ale napewno nie bardziej niż opalanie na słońcu. Co do drugiego też bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11
pragne zaoferować swoja współpracę w forum o solarium,o opalaniu. Jestem od 12 lat w branży solaryjnej,moja witryna bije rekordy odwiedzalności.Pozdrawiam serdecznie.Andrzej
www.opalenizna.com 

Od ponad 12tu lat zajmuje sie branża solaryjną,walczę z mitami i bredniami o solarium,służę pomoca i doradą.Piszcie na [email protected] lub na gadugadu 1914517,a także ślijcie smsy : 602468888.Andrzej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9517
Elo wlasnie kupilem beta-karoten firmy eko jest w nima 2mg beta-karotenu i 7mg witaminy E ile brac tego dziennie??

Doradca i specjalista w dziale Motoryzacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czym sie najlepiej posmarować przed i po solarium ? jakieś oliwki kremy na suchą skóre ? ja przedsolarium sie nie smaruje niczym ale po kremem nivea do ciała i do twarzy tez nivea. a może przed też zeby sie lepiej opalic ? ja chodze 1x w tyg na 15 minut zeby opalenizne podtrzymać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
"pragne zaoferować swoja współpracę..."

Niezły artykuł napisali w Solarium na Twój temat (i żałosnego potraktowania klienta )

Oby jak najmniej takich firm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11
....oby mniej takich czytajacych tylko czarne,oby mniej takich wierzacych tylko tamtemu pismu.Opisali mnie,bo nie chce dłużej być ich sponsorem,żyją z reklam ,a ja chciałewm wreszcie zrezygnować.Najgorsze,że nie chciałem sie zapisać do ich zwiazku! Co to za zwiazek,na którego czele stoi gazeta branży solaryjnej.Zero wolności.Chcesz podyskutować?Prosze bardzo!Mam nadzieję,że nie jesteś jednym z nich.Wszystkiego dobrego.

Od ponad 12tu lat zajmuje sie branża solaryjną,walczę z mitami i bredniami o solarium,służę pomoca i doradą.Piszcie na [email protected] lub na gadugadu 1914517,a także ślijcie smsy : 602468888.Andrzej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpowie mi ktoś na moje pyt. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
A dlaczego nie wierzyć akurat temu pismu skoro przedstawia opinię (tu negatywną) o danym przedsiębiorcy. Jest takie powiedzenie "klient nasz Pan" a to co opisali niestety nie było normalnym traktowaniem klienta. Na ile to jest prawdą? nie wiem i nie mi tego dochodzić. Tu akurat nie uwierzę żeby puszczali bajkę gdybyś nie był bez winy. A tym bardziej za chęć zakończenia reklamy. Mamy wolny rynek i nikt nikogo nie zmusza do reklamy w konkretnym miejscu. A napewno nie jesteś pierwszą firmą która rezygnuje z reklamy na łamach tego pisma.

"Co to za zwiazek,na którego czele stoi gazeta branży solaryjnej.Zero wolności."

Co do samego Związku... nie należę chociaż co do jego działania nie mam żadnego ale i wg. mnie jest potrzebny. Jeżeli chodzi o traktowanie klienta to niestety wiem że firmy potrafią tak działać bo i sam tego doświadczyłem przy zamawianiu łóżek (tyle że ja na tym nie straciłem). Może przez to patrzę na sprawę trochę inaczej.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11
hm,nie zapytali mnie,a więc drugiej strony.To podstaswoy dziennikarski obowiązek.Nie sprawdzili sprawy...poszli na wiarę anonimowi.Więcej niebędę sie przed Tobą tłumaczył . W Warszawie działa związek branży solaryjnej,a ten opolski jest jego konkurencją,może i jest potrzebny,tyle tylko - kiedy działać bedzie w sposób cywilizowany.Pozdrawiam serdecznie i życzę milego weekendu...wielu opalajacych się.

Od ponad 12tu lat zajmuje sie branża solaryjną,walczę z mitami i bredniami o solarium,służę pomoca i doradą.Piszcie na [email protected] lub na gadugadu 1914517,a także ślijcie smsy : 602468888.Andrzej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czym sie najlepiej posmarować przed i po solarium ? jakieś oliwki kremy na suchą skóre ? ja przedsolarium sie nie smaruje niczym ale po kremem nivea do ciała i do twarzy tez nivea. a może przed też zeby sie lepiej opalic ? ja chodze 1x w tyg na 15 minut zeby opalenizne podtrzymać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium