SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 453
Raczej nie. Możesz twarz leciutko kremem nasmarować przed wyjsciem tak żeby wchłoneło wszystko zanim będziesz sie opalał. W sumie nie ma co panikować że cie spali. Oczywiście jeśli to twoja pierwsza wizyta to lepiej idz na 5-7 min (aby przyzwyczaić skure) jeśli lampy są mocne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
A ja jednego nie moge skumac, jak mi pani daje na solarium taki maly kremik co niby przyspiesza opalanie utrwala i takie tam to jego jest tyle ze ja nawet klaty brzucha rąk i twarzy tym nie daje rady posmarowac :/ jak zrobic zeby on starczyl na troche wieksza powierzchnie ciala?

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
A ja mam ciemną karnacje i mi solarium nie potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
siemanko. kupiłem dzisiaj preparat z beta-karotenem 90 szt. (w każdej jest 6,67mg B-K) za 7.50 . Podobno lepsze są preparaty w których dodatkowo wystepuje wit.E jednak one są dużo droższe. Czy uważacie że lepiej kupić mniej B-K ale za to z wit. E? moim celem jest pociemnienie karnacji. Dzięki!

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
a mozna wiedziec gdzie tak tanio kupilem beta karoten ?? w aptece czy na allegro ?? pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
w aptece w leklerku na bielanach

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4410 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
możesz dorzucić Wit. E, ale naturalną (prep: TokovitE, VitolE), syntetyczna prawie w ogóle się nie wchłania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 206
Mam pytanie czy oliwke powinno sie stosowac przed czy po opalaniu ? i czy mozna przed posmarowac sie kremem do opalania firmy oriflame z bardzo malym faktorem?? a i jeszcze jaka oliwke polecacie bo na saszetki szkoda mi troche kasy bo u mnie solarium jest dosc drogie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
ja uzywam zwyklej oliwki bambino przed opalaniem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium