SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
oczywiscie ze moga, tylko zaleca sie zapezpieczenie tego pieprzyka małym plasterkiem, nie zawadzi tez posmarowac miejscowo kremem do opalania z bardzo wysokim faktorem.... nie mniej jednak warto znamiona zakrywac poniewaz na solarim wiazka promieniowania jest bardzo wysoka... podobna do promieniowania słonecznego z jednym ale... na solarium nie dajemy szans promieniowaniu UV na rozproszenie sie z racji niesamowitej bliskosci lamp, czyli zupełnie inaczej niz w naturalnych warunkach, suma sumarum pieprzyki trzeba zakrywac bo to szczegolnie wrazliwe miejsca podatne na szkodliwe działanie UV .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
mam niemaly problem u mnie w mieście nie ma normalnego solarium tylko albo salon urody fryzjer / kosmetyk itp... I jest to solarium ze stojącą maszyną...
Jest to ogólnie do dupy bo pewnie to jest kiepskie, jeden sprzęt tylko... wydaje mi się to dnem, solarium to tylko dodatkowa opcja w takich salonach "urody" i to po drugie tylko dla kobiet co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
jednak byłem w takim nic dziwnego facet tam wszystko robi... i też solarium dobre jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Ja tez chodze do salonu na solarium w gabinecie kosmetycznym i ot wszystko... jest i dla panow i dla pan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449

jako, że jest to wątek o opalaniu to polecam wszystkim zainteresowanym aby poczytali na necie o pewnej peptydzie - Melanotan2.

zwiększa wydzielanie melaniny przez melanocyty.

w 2 miesiące zrobiło to ze mnie mulata. a mam fototyp 1. Libido w górę, rude włosy zrobiły się czarne. skóra pociemniała znacznie.

Polecam :D





człowieku to kosztuje 140zł za 10mg.... i do tego jakies czarne syfole na plecach sie robią i tego nie sprzedaje sie na allegro... tak ogolnie nie wiadomo co to jakiś proszek z wodą sie miesza hardkorowy drag
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja także do tej subastancji nie jestem przekonana. a sama na sobie eksperymentowac nie będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
człowieku to kosztuje 140zł za 10mg.... i do tego jakies czarne syfole na plecach sie robią i tego nie sprzedaje sie na allegro... tak ogolnie nie wiadomo co to jakiś proszek z wodą sie miesza hardkorowy drag

nie 140 - a 100zł
pieprzyki pojawiaja sie u osob z ZESPOŁEM ZNAMION DYSPLASTYCZNYCH

nie takie rzeczy ludzie sobie wstrzykują.


_ _ _ _ _ _ _ _

dla zainteresowanych:

https://www.sfd.pl/Moja_długa_przygoda_z_Melanotanem2_:_zapraszam-t558970.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Witam. Jestem meżczyzną, posiadam fototyp nr II (chyba). Chciałbym się dowiedzieć jak się opalać na solarium.

We wtorek (19 stycznia) byłem pierwszy raz na solarium, 7 minut, słabsze lampy. Następnego dnia szczypały mnie trochę plecy i uda na zew. stronie.

Dziś (23 stycznia) byłem ponownie na solarium, 8 minut, także słabsze lampy. Tutaj moje pytanie. Gdy zaraz po wyjściu z łózka do opalania spojrzałem w lustro, moja twarz wyglądała jakbym opalał się przez sitko Dodam że gdy byłem dzieckiem miałem trochę piegów które z czasem zginęły. Minęły jakieś 2h i skóra na twarzy wróciła do normalnego stanu. Czy to normalne?

Albo mi się wydaje albo te dwie wizyty za dużo mi nie dały. Może delikatnie się opaliłem.

Jeszcze mam takie pytanie, czy przed wizytą w solarium powinienem smarować twarz jakimś kremem? Czy można iść do solarium po goleniu? Słyszałem że to źle wpływa na skórę. Czy są jakieś kremy do twarzy które poprawią kondycje skóry przed opalaniem i po? I czy są jakieś kremy które uwydatnia opaleniznę twarzy?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
1. 2 wizyty to za mało, żeby się opalić, efekty sa widoczne około 4-6 wizyty ( mam nadzieję, że u Ciebie tez tak będzie)
2. Po opalaniu nalezy nawilżać skórę, więc nieważne czym ( na twarz polecam balsam nivea po goleniu nawilżający, świetnie się sprawdza), przed opalaniem mozna posmarowac się jakimś kosmetykiem, typu aktywator, czy przyspieszacz, są dostępne na każdym solarium, ważne , nie stosować preparatów z blokeram UV!!!
3. Twarz w "plamki" mozliwe, ze sa to miejsca w których masz nieco mniej pigmentu, a sa one bardziej widoczne po naśiwtlaniu, bo wtedy skora jest zaczerwioniona. Zaczerwienienie moja ok. godziny po opalaniu.
4. Opalanie po goleniu ... pewnie,ze mozna, z tym ze skora po goleniu jest podrazniona i to moze(ale niekoniecznie) spowodowac wieksze zaczerwienienie ( opalanie jest niedobre dla skóry)

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
stojące solaria mają specjalne lampy na twarz albo jakieś takie bajery?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium