SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
no wiecie troche ich mam.nie wiem co robić.mam je szczególnie na twarzy(zakrywam pudrem) na ramionach nie da sie zakryć:( w życiu nie pójde na plaży w stroju kąpielowym wstydze sie ich.mam garstke na plecach.nigdy nie poczułam jak to jest isc na disco w koszulce na ramiączkach jak to robi wiele dziewczyn.myślałam o różnych sposobaach ich usunięcia ale na nic.kremy ani coś w tym stylu nie pomaga.nie jestem ruda.mam ciemno-brązowe włosy i piwne oczy,każdy mi mówi ze one mi pasują ale na klatce pierciowej i ramionach to lekka przesada.nikt o nich nie wie oprócz kol i mamy która już ledwo zw mną wytrzymuje bo nie moze słuchać ciśgłego mojego marudzenia .nie wiem czasem to nawet przez to że mam te piegi az zle sie czuje jaknp na zabawach ybieram t-shirt a każda ma koszulke bez pleców.nie odważe sie założyć takich ubrań modnych dopóki z nimi coś nie zrobie.miałam ochote isc do solarium ale nie wiem czy mi sie czasem nie pogorszy.dlatego też tu trafiłam żeby dowiedzieć sie jak to naprawde z nimi jeste,prosze piszcie,,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
malutka_k i keval dzieki za wpis.dałam kolejny wpis przeczytajcie go i postarajcie sie mi pomóc PROSZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
fakt sa kremy do "wybielania"piegow ale czy dzialaja ??-nie wiem
trzeba by bylo sprobowac
jestem przekonana ze piegi nie szpeca Cie tak jak to opisałas...
taki Twój urok-solarium nie zakryje piegów,a jeżeli bedziesz juz chciaała iśc to na mało minut gdyż Twój typ cery nie lubi promieniowania w duzych ilosciach...zebys potem jak buraczek nie wygladala bo to bedzie gorsze niz piegi
!dziewczyno wiecej wiary w siebie !! wiecej wiary



na marginesie:
https://www.sfd.pl/Piegi_-_jak_usuwać-t204820.html
https://www.sfd.pl/Piegi_-_jak_usuwać-t204820.html
https://www.sfd.pl/Przebarwienia_piegi_po_opalaniu_na_skorze-t100527-s2.html


ah ta wyszukiwarka tak blisko a jednak tak daleko

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2007-05-20 21:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
W miare posiadanej wiedzy postaram sie pomioc
Ale odpowiedz na kilka pytan:
1. naturalny kolor włosów??
2. Czy opalajac sie na słoncu łapiesz raka po niewielkim czasie ekspozycji??
3. kolor oczu?
4. kolor nieopalone skory?
5. czy po opalaniu szybko broazowiejesz?

Na tejpodstawie postaramy sie ustalic fotoyp, ale piegi raczej nie sa przeciwskazaniem, zdecydowanie sa nim pieprzyki, gdy jest ich duzo, a po ekspozycji zaczynaja się zmieniać. Dlatego w mojej opinii mozesz wejść sobie ne średnie lampy np. 140 na 5 min, albo 140 4 min na poczatek i sama zobaczysz.
Swoją droga posiadanie piegów nie jest dla mnie jakieś straszne, a wręcz może byc interesujące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
naturalny kolor włosów to brąz.kolor oczu piwny.mam bardzo jasną nieopaloną skóre.prawie jak biała.no może troszke pod bez zachodzi.opala mnie na czerwono zawsze.brązowieje po długim okresie czasu.chodze czerwona i jak zejdzie mi skóra dopiero wtegy nabieram kolorów ale piegi i tak zostają.kremy stosowałam ale nic.dzięki wam za wpisy.troche mnie pocieszyliście :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Na solarium mozesz isc ale u wiekszosci osob slonce i solarium sprawiaja ze piegi sa bardziej wyrazne. Wiec jesli tak bardzo chceszje ukryc to nie jest to dobry pomysl Zawsze mozesz sprobowac isc na 4-5 minut i sprawdzic czy piegi sa takie same czy nie. A tak pozatym to napewno wyolbrzymiasz swoj problem kazdy tak ma , wiec wydaje mi sie ze Twoja piegi nie sa takie zle jak myslisz. Moga byc nawet urocze

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
dzięki za wpisy i pozdrawiam a mimo wszystko chyba do końca życia ich nie usóne.trudno:( mam na tym punkcie takie kompleksy że o matko głowa puchnie.miłego wieczory 3majcie sie jak bedziecie mieć jeszcze jakieś rady i propozycje a nawet swoje zddanie to z chęcią poczytam albo piszcie na poczte [email protected] buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
cześć wszystkim ..mam pytanie opaliłam sie dzisiaj bardzo mocno na czerwono i czy moge nałożyć na siebie samoopalacz??by mnie troszke przyciemniło??? jutro mam ważny występ ,mam iśc w koszulce na ramiączkach a (jak wyżej juz pisałam) mam piegi :/ nie wiem co robić :( zaszkodzi mi to ?? prosze odp .byle by nie było za późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jezeli sie spiekłaś to zacznij nawilzac skore
samoopalacz w sumie mógłby przeciemnic ale wydaje mi sie
ze efekt nie będzie najlepszy,poza tym istnieje dośc duże prawdopodbieństwo
ze skora ci zejdzie wiec po co nakładac samoopalacz?
poza tym skora jest podrażniona przez promienie słoneczne-przed
samoopalaczem nalezy zrobic piling całego ciała- w tym momencie
szorowanie nie jest dobrym pomysłem
o opalaniu trzeba myslec wczesniej a nie dzien-dwa przez wazna urpczystoscia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
wiem właśnie :( wyszłam chwilke na słońce zeby coś pomóc babci a wieczorem jak przyszło co do czego to miałam strasznie spieczone plecy:( wiem że trzeba wcześniej mysleć ale ja tez o tym występie dowiedziałam sie dzień przed i to dlatego ten pośpiech i strachprzed tym jak ja wyjde w koszulce na ramiączkach.ja jestem w 1LO i mam na południe do szkoły.wracam późno i nie mam nawet kiedy iść sie poopalac. dopiero az w sobote no i tak właśnie zrobiłam.nie nakładałam tego samoopalacza bo (tak jak napisałaś) może być gorzej niż mam .dzięki ale i tak pójde w zwyklym rekawku bo sie ich tak cholernie wstydze.napewno nie bede miała ciekawej sytuacji jak dziewczyny zobaczą ze w ten sposób przyszłam ubrana ale tam trudno najwyżej z tego zrezygnuje...chociasz nie chciała bym tylko przez te powalone piegi tracić tego co bardzo lubie robic a zakryć ich sie chyba naprawde nie da :<<<< pozdr)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium