SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
nO JASNE sALV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1948
heelo sog dla ciebie

no bass no fun

Grzeczne Dziewczynki Idą Do Nieba...A Niegrzeczne Tam Gdzie Chcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie, jeśli mam twarz rozcietą(1 szew) to mogę iść na solarium nie bedzie zadnych konsekwencji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Tzn. jest swieza rana? Czy zaszyte i blizna po 1 szwie?

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze szew mam dopiero w sobote wyjmuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
To ja zdecydowanie radze poczekac - i to nie tylko do zdjecia szwow ale do porzadnego zagojenia sie rany. Nie mam jakichs konkretnych argumentow ale wydaje mi sie ze nie warto ryzykowac...

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Zgadzam sie. Wystawiac swieza rane na ostre prminiownaie to ja nie wiem czy to tak zdrowo... W kazdym razie ja proponuje sie wstrzymac...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakbym załozył malutki plasterek na tą ranne dało by to cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
A bardzo pilnie musisz sie opalic? Nalozenie plastra - ale tak zeby zakryl dokladnie rane jes jakims rozwiazaniem, aczkolwiek wydaje mi sie ze promienie UV moga npp spowodowac jakies nieprawidlowe gojenie sie rany, w solarium mimo dezynfekowania latwo tez zlapac jakies bakterie - dla zdrowych ludzi nie jest to takie szkodliwe, ale jesli rana zainfekuje sie jakas paskuda ktora zostawil tam inny czlowiek moze ci sie slimaczyc gojenie, ropiec albo jakies jeszcze gorsze cos....
Poczekaj do zdjecia szwu - wtedy to juz nie powinna byc rana otwarta, poza tym ta nowa skora z ktorej bedzie zbudowana blizan bedzie bardzo delikatna - wtedy i tak plaster bedzie obowiazkowy...

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Nie igraj z ogniem ;) Wiem to po sobie,mialam operacje rzepki w kolanie jakies 6 lat temu ,operacja byla w maju a czerwcu juz normalnie chodzilam i głupia gowniara bagatelizowałam blizne po operacji (świeżą blizne gdzie były szwy). Blizna pod wpływem promieni słonecznych po prostu rozlazła sie i zamiast teraz miec mała bliznę mam większą czerwona do końca zycia i teraz wydaje majątek na rózne maści i kremy zeby to zmniejszyć.Radze poczekac przynajmniej 3 tygodnie i w tym czasie smarowac miejsce po szwie contratubexem by potem nie szpecic siebie czerwona blizna do końca zycia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium