SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
a co myslicie o tym beta karotenie? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62443226
warto? a jesli nie to jaki polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
jaki kosmetyk polecacie żeby uzyskać najbardziej "czarną" opaleniznę? już jestem opalony, ale chce wiecie tak ma maxa:D coś z allegro? a jak nie to powiedzecie co...

z góry thx

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
kurcze chyba bede musiał przestac brak Beta Karoten. Jak potrę skórę to takie wałeczki sie robią takie jak ktoś jest brudny:) Zapewniam że to nie brud. wkurza mnie to bo to są takie plamy:(( wy tez to mieliście?

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
pan_duze_P:

jesli jestes juz opalony i chcesz uzyskac max efekt to polecam kosmetyk z efektem tingle - mocno rozgrzewajacy i zwiekszajacy ukrwienie skory przez co pomaga przelamac bariere opalenizny. A z konkretów to np. Soleo-stopień 3, Onyx-Hot Action (tingle wzbogacony o bronzer - jeszcze efekt jeszcze bardziej widoczny). Właściwie każda z firm z kosmetykami posiada w swojej ofercie kosmetyki począwszy od stopni lekkich do tych dla osób najbardziej wymagających... Na pewno obsługa solarium doradzi Ci coś dobrego więc po co pakować się w allegro

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
Krugero:

wałkowanie o którym piszesz to nie efekt po beta-karotenie. Łuszczący się suchy/martwy naskórek trzeba co jakiś czas usunąc (peeling). Normalna sprawa.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
Soleo-stopień 3, Onyx-Hot Action dużo to kosztuje? i czy kupie to w normalnym salonie kosmetycznym?

Bo ten onyx to znalazłem tylko w jednorazowych saszetkach, a wolabył zapłacić więcej i mieć na więcej razy

i lepsze są solaria leżące ( tylko na takich w zyciu byłem) czy stojące( jest takie nowe w miescie i ładna pani tam pracuje)? moc lamp jest taka sama...

Pozdro i dzieki za info

Zmieniony przez - pan_duze_P w dniu 2005-09-12 22:26:20

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
kazde solarium powinno oferować mozliwosc kupna kosmetyku wiec z tym problemow nie bedzie (a jak bedzie to zmien salon i szukaj w innym )...

a co do solarium jakie to sam musisz wybrac co lepsze. Z lezacego juz korzystales to dla porownania wyprobuj jeszcze stojace. Opinie innych pewnie beda rozne. Jedni wola lezec inni stac. Jedni narzekaja ze na stojacym slabiej opalaja sie nogi inni moga miec cos do lezacych. Kwestia co kto lubi i to chyba tyle...

A poza tym to nie uwierze ze w stolicy macie tylko jedno stojace No i ladnych Pań pewnie tez jest wiecej niz ta jedna

Pozdro

Zmieniony przez - Tom_s w dniu 2005-09-12 22:36:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
nie mieszkam w stolicy juz

U mnie są tylko 4 w miescie
I tych własnie nie ma kosmetyków:-/

myslisz, ze w salonach kosmetycznych je spotkam i ile bym zabulił?

edit:
a moze gdzieś w necie da sie zamówić? ( ja nieznalazlem )

Zmieniony przez - pan_duze_P w dniu 2005-09-13 13:03:53

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
nie wierze ze w zadnym z tych 4 salonow nie znajdziesz kosmetykow... U mnie w miescie sa az 3 solaria i kosmetyk jest do kupienia w kazdym z nich Co do kupna poza siecia solariow to nie wiem jak to jest ale raczej ciezka sprawa... dysktrybutorzy kosmetykow nie sprzedaja ich poza salonami ktore odwiedzaja. Na allegro raz kiedyś się pojawi ale wg mnie to bez sensu dopłacać do ceny kosmetyku jeszcze za wysyłkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
a ile by kosztował ten kosmetyk od Onyxa co napisałeś i ile tam jest pojemnosci ?

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium