SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
u mnie tak bywało, że jak przesadziłem i chodziła skóra to potem mogłem juz opalac i nie przypiekało.
napewno fajna i z Ciebie dziewczyna wiec sie nie zadreczaj i pokochaj swoje piegi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
skóra sie w pewien sposob uodparnia...penwo dlatego
tak jescze raz :głowa do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
Malutka i Keval DZIĘKI :) kochani jesteście :***spróbuje zrobić tak jak mówicie moze akurat mi sie to uda.. napewno jeszcze nie jeden raz zajrze(nie wiem jak to sie pisze) na te str z moim problemem ale postaram sie siebie zaakceptować .buziaki :***** pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej jak jest wlaczony nawiew czy nie i jaki to ma wplyw na opalanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
na opalanie nie ma zadnego wpywu
poprostu nawiew ma na celu chlodzenie
wiec jezeli go wlaczysz nie zgrzejesz sie...sa osoby ktore slabna w wyzszych temperaturach i nawiew jest niezbedny
tylko ze wiele ludzi wychodzi chyba z takiego zalozenia ze jak sie nie spoca/nie zgrzeja to ze sie nie opala hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
dokładnie wielokrotnie było powt., ze opalaja promienie uv a nie lampy i temperatura, tak samo ludzie twierdza, że jak zapodadza sobie 15 min za pierwszym razem i wyjda czerwoni jak raki to ich wzieło- nic bardziej mylnego zdrowego opalanie sie nie czuje!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ja kiedys prawie zemdlalam jak wyszlam z kabiny bo bylam w innej niz zazwyczaj gdzie nawiew byl do dupy

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
hej!!!mam pytanie :) chodzi o to ze chciała bym opalić sie na brązowo a zawsze łapie mnie na czerwono i jeszcze do tego po pewnym okresie czasu brązowieje a najgorsze jest to że mimo wszystko wychodzi mi sporo piegów.może jakiś olejek brązujący na słońce i własnie nie wiem jaki.doradzcie mi co mam zrobić !!:> (chodzi o to że nie chce samoopalacza)pozdro dla wszystkich :***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Jeżeli opalasz się na czerwono to odradzam opalanie na olejek, bo on przeznaczony, jest dla ciemnych karnacji lub ludzi o ugruntowanej opaleniźnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
aha:) a czym to grozi?/ i co byś mi radził ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium