SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
a jak dobrze oplalic głowe ?chodzi mi o czubek głowy .?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
cześć :>pozdro dla wszystkich :* mam pytanie .możlewe że juz jest na to odpowiedz na tym forum ale zbyt duzo tego by czytać. jest taka sytuacja ,chodzi znów o te piegi .myśle by iśc na solarium.słyszałam ze pierwszy raz piegi bardziej wychodzą a potem sie traoche wyrównuja ze skórą .co prawda nie wszystko,troszke je widać ale nie tak bardzo jak zawsze.mam jasną cere i piegi .co myślicie ?? isć czy nie ?? i na ile ?? prosze o odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
mnie się wydaje że solarium (jak i słońce) to będą raczej to zaostrzac.. ale ja piegow nie mam więc z autopsji nie jestem w stanie doradzic.
ale gdzie slyszaleś/łaś o tym że za pierwszym razem uwidacznia a za drugim nie? jak wątpliwe żródło to bym uważała

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
to znaczy czytałam na forum o piegach,dziewczyna tam podała gg i zagadałam do niej(tez ma piegi) i napisała mi jak było w jej przypadku ze własnie potem zakrywają sie razem z tą opalenizną. i co myslicie ??pozdr:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
no w sumie cos w tym musi byc.. jak dziewczyna opalona to tych piegow prawie w ogole nie widac bo opalenizna je zaslania..oczywiscie ladna brazowa opaleniezna a nie zadne zolta skora od samoopalaczy

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
A czy to prawda ze jezeli sie bedzie uzywac kosmetykow do opalania z bronzerem, np jak SOLEO PINA COLADA to opalenizna moze szybko zejsc?

''Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba, niegrzeczne dziewczynki dostaną się wszędzie '' xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
hmmm tez zalezy mysle od twojej skory jak dziala na nia opalanie..jednym schodzi szybciej drugim wolniej..ja uzywam kremu na solarium capuccino z jakims tam efektem samoopalacza i na drugi dzien lub w dzien opalania wieczorem jest bardzo ladna wyrazna opalenizna..ale niestety za dzien ,dwa efekt widocznie slabnie..

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
to chyba nie bede uzywac kosmetykow z bronzerem ;p dzieki ;))

''Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba, niegrzeczne dziewczynki dostaną się wszędzie '' xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 325
czy mozna opalic sie na solarium tak jak na sloncu. moja opalenizna sloneczna jest ladniejsza niz ta z solarium. bardziej zlocista a z solarium taka szarawa. sa jakies kosmetyki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
https://www.sfd.pl/BRONZERY-t304790.html 

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium