SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
a czy jest taka mozliwosc zeby twarz jakos bardziej opalac?? bo twarz mam caly czas blada a reszta ciała juz sie zarumieniła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Jest wiele mozliwości a najlepszym będzie kupno specjalnego kremu do twarzy, albo wejdź sobie na tubę/lub łóżko z jednakowymi lampami na ciało i twarz, opalacze twarzy z racji filtrów są łagodniejsze, więc opalają nieco delikatniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Keval.Dzięki za podpowiedż.Tak własnie zrobiłem .Musze dodać,że korzystam z tego urz juz kolejny raz.Jestem zadowolony, zwiększam sukcesywnie czas czego wyrazem jest zmieniający sie kolorek mojej skóry. Zwracam szczególnie uwagę na moje "białe " nogi.Tyle się ty naczytałem o kremach, oliwkach itd.To konieczne zabiegi? A moze nie trzeba żadnych kosmetyków używać?Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Nie trzeba nic używać, ale jest to wskazane, bo solarium wysusza skóre, a te kosmetyki nieźle nawilżają, jednak zdaje sobie sprawę, że cenowo jest to mało atrakcyjne...
Oliwki nie polecam (zwłaszcza, że może spowodować uszkodzenie płyty akrylowej na łózku), a co do kremu to lepiej kup sobie zwykły balsam nivea i wklep go sobie jak wrócisz do domu po wIeczornej kąpieli i starczy, przed opalaniem nie muisz nic wcierac

Zmieniony przez - keval w dniu 2009-02-18 22:18:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Keval.Proszę nie mow tak, błagam nie zniechęcaj ludzi.Czy cena potrafi odstraszyć? Kila świstków kolorowych papierków skutecznie spowoduje,ze zaczniemy oddalać się od tego co sprawia :radość , zadowloenie i okruszek satysfakcji?Spoglądając na efekty swoich wysiłków będzizemy się z wolna wycofywać, bo: zwiększone srodki fonansowe są niewystarczające? Tak po chłopaku powiem,że warto mieć wszystko na swoim miejscu hahahha....... . Ok, skorzystam z tego balsamu(Nivea)tylko powiedz: kto mi ten specyfik wklepie?Mam tu na uwadze miejsca trudno dostępne.Jak tak naprawde masz na imię.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
marek6655 wiesz co czytam Twoje wypowiedzi, za grzyba nie wiem o co ci chodzi i dochodzę do wniosku że masz człowieku probem i to nie z solarium bynajmniej, więc good bye!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5206
Witam !! Kupilem dzisiaj Beta Karoten Forte chcialbym sie dowiedziec jakie najlepsze jest dzienne dawkowanie zeby ladnie przyspieszyc opalenizne ale nie stac sie tez pomaranczowym...Sklad beta karoten forte to...beta-karoten (prowitamina A) - 4,8 mg, witamina E - 10 mg. na opakowaniu jest napisane ze zalecana dzienna dawka to 1 tabletka ale czy mozna brac wiecej np 2 z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam. Dodam ze chodze na solarium 2 razy w tygodniu po 15 min.

Zmieniony przez - Brasil82 w dniu 2009-02-19 14:47:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Szukasz w slowie mym podtekstów? Niepotrzebnie.Ot, zebralo mi się na głębsze rozważania. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialem sie dowiedziec bo w tamtym tygodniu poszedlem na solarium 1 raz na 5 min wszystko ok drugi na 8 i trzeci na 10 teraz jestem caly czerwony. tylek mnie na poczatku piekl ale teraz przestal. Co zrobic aby to ze mnie zeszlo ? kiedy sie w koncu opale na brazowo?
wiem ze jak nie bede chodzic to zejdzie ale chce chodzic tylko nie chce byc czerwony tylko brazowy

Zmieniony przez - SirLeon w dniu 2009-02-20 21:21:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Skóre masz nie gotwą na takie dawki i chodzisz za często, odczekaj teraz z tydzeień, potem wejdź sobie na 8 minut i poszukaj łóżka ze słabyszmi lampami, bo zgaduję jaką te miały moc: 200, 220W??, Są za mocne dla rozpoczynających, max 160W na początek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium