SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 231
kurcze lepiej chyba dziewczyny zakladajcie nowe tematy bo tutaj juz malo kto zaglada

pozdrawiam!!

...jest orajt...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
siema ostatnio bylem pierwszy raz na solarum i blem 7min jestem frototypem 3 czy moge teraz isc na 10 po 3 dniach od ostatniego poytu

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AUSTRALIAN GOLD to najlepsze kosmetyki do opalania a moze znacie jakeis ulubione wasze z tej firmy? ktore dobrze oddziałuja na was.
Ogolnie Soleo to kiepskie kosmetyki robi przereklamowana u mnie na solarium to sprzedawalo sie b bo tanie tylko na reklamie jest dobre. Ale ten olejek so opalania podobno jest podobry jego nie probowalem. CO sadzicie o tych beta carotenie co sa w aptekach sprzedawane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 792
Witam

Mam troche pieprzyków - głównie srodkowe plecy i wlasnie chciałbym pierwszy raz pojsc na solarium, moj typ to 2. Czy taka wizyta moze mi zaszkodzic [mam w planie 7-10 minut max].

Pozdro

Zawsze znajdzie się ktoś potężniejszy od ciebie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
mam pytanie :) mam zamiar razem z kolezanka zaczac sie opalac :) ja jestem fototyp 1 a moja kolezanka 2 :) po ile minut mamy sie opalac ? oczywiscie mowie tu o turbo solarium :) zeby cera asz tak bardzo nam sie niezniszczyla? uzywac jakis kremów do przyspieszenia opalania? dziekuje z gory za odpowiedz :) pozdrawiam :)

Nie PozWół aby strach...
WyeliminowAł Cie z DalszeJ gry.. :) :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3332
Mam pytanko: czy lepiej stosowac beta karoten w postaci soczku - Marwit, czy lepiej brac tabletki? Czy moze ktos podac mi przykladowe nazwy srodkow zawierajacych beta karoten? Ktory z nich jest wg Was najlepszy?
Z gory dzieki
Pozdrawiam,
Mortin!

Train Hard Go PRO
-|||------|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27
Witam mam pytanie chodze normalnie na solarium i jest opalaony na twarzy i ciele ale tam gdzie gole sie codziennie mam biale plamy czy mogą one powstawać na skutek golenia?Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
Mam pytanie, czy groźi mo coś jeśli w trakcie opalania ściągne okulary albo ich wogóle nie będe mieć ? Próbowałem tak, stasznie raźli ale chyba wytrzymał bym tak pare minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
zadajecie same pytania a odpowiedzi nikt nie udziela

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
znalazłam na necie składniki fotouczulajace, moze sie komus przydadza http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_uva_uvb_cz2.php 

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium