SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
choroba to tanoreksja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
moge isc na solarium i nie uzywac tych roznych kremow przed i po opalaniu balsamow itp...beda gorsze efekty i moga wystapaic jakies powiklania czy jak?

Prosiaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
moga wystapic ale nie musza

ja nie uzywam

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Wiatm Wszystkich!
Zna ktoś dobre solarium w centrum Krakowa(Karmelicka, Dluga, Basztowa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
dzikafaza- podobno najlepsze efekty sa na "sucho"- ja nie wiem, bo zawsze coś tam uzywam, jak nie uzyjesz to nic ci się nie stanie!! 70% ludzi chodzących na solare nic nie używa. Z kosmetykami po prostu chodzi o poprawienie stanu skóry np. niektóre preparaty nawilżają, albo nasycaja skórę pigmentem, dlatego przy mniejszej liczbie wizyt mozna osiągnąć dobre efekty, ale jak pójdziesz i nic nie uzyjesz to nic Ci sie nie stanie- a jak się przypieczesz to nie dlatego, że bez kosmetyku, tylko lekka przesada z ilością minutek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
Hm jest tu ktoś kto chodzi na solarium i ma AZS ? (atopowe zapalenie skory).
czytalem ze na osoby z azs roznie dziala, ale chce sam sprobowac, tylko jestem ciekaw jak wyglada sprawa z kosmetykami do solarium dla ludzi z azs, brac cos, czy nie ?

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jak bym miala chwile wiecej czasu to bym znalazla ale juz jedzenie wzywa i preznety... mozesz zajrzec tutaj http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Strona_główna 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
Hehe czytałem to już ;] tam jest napisane tylko, że u niektorych pomaga, a u niektorych nie oraz znalazlem, ze po solarium mozna uzywac Xerialine Fluid, ale moim zdaniem kazdy inny balsam dla ludzi z AZS moze to zastapic ;]

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
hej, a czy ktoras z Was moglaby opisac krok po kroczku jak wyglada taka wizyta na solarium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Tak ja mogę:
1.Otwierasz drzwi i wchodzisz do środeczka ładnie się witajac
2. Podchodzisz do lady i mowisz, ze chcesz skorzystac z solarium
3. Personel napewno zada pare pytan i na ich podstawie dobierze nczas pierwszego seansu (pewno ok. 6-8 min, to zalezy)
4. Wchodzisz do kabiny, rozbierasz sie i nacierasz kremem(jezeli taki sobie zakupisz)
5. Kladziesz sie na łożeczko wciskasz przycisk start i zakładasz okularki na oczy
6. Zamykasz łóżeczko pociagajac za uchwyt 9alebo jaezeli8 takowe ma ta funkcje zamyka sie samo)
7. Leżysz i się relaksujesz i czakasz az lampy się wyłoącza same, bo personel po to ma sterowniki, zeby nastawiac tam czas opalania
8. Ubierasz sie wychodzisz z kabiny i mowisz dowiszenia.
Bardziej szczegółowo sie nie da- mam nadz., ze pomogłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium