SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o wskazówki dotyczące solarium:)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
WITAM WSZYSTKICH!!!WESOŁYCH ŚWIĄT
MAM KILKA PYTAN DOTYCZACYCH SOLARIUM PONIEWAŻ ZAMIERZAM SIĘ WYBRAĆ PO RAZ PIERWSZY :)
1.CZY PO SOLARIUM SĄ JAKIEŚ EFEKTY UBOCZNE TYPU TRĄDZIK,PRZEBARWIENIA SKÓRY??
2.JAKIE SĄ NAJLEPSZE PREPARATY(KREMY,ŻELE ITP.)WSPOMAGAJĄCE OPALANIE??
3.CO ILE DNI POWINIENEM CHODZIĆ NA SOLARIUM ŻEBY BYĆ BRONZOWY,A POTEM ŻEBY TO TYLKO UTRZYMAĆ??

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
samo opalanie to indywidualna sprawa zobacz co ci pasuje
a takie wskazówki to:
dziennie minimun 10mg beta karotenu
oraz pełna dawka wit. PP , E
przed każdym pójsciem na solarke ok 30-40minet wczesniej dobra ilość kremu nawilżającego a koniecznie bardzo lekkiego nie tłustego
pierwsze mycie sie po opalaniu najlepiej przynajmniej 4godziny pozniej
nie uzywac za duzo peelingów i spraw sciągających wierzchnią warstwe naskórka
noi to dla mnie podstawowe sprawy jak je zachowasz bedziesz kolejnym murzynem w społecznośći.pozdro

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
ziom słuchaj z solarką . ale jak chcesz cos wysluchac to napisz tak. rodzaj cery , karnacje , czy miales problemy z syfami , jakie kosmetyki uzywasz . jak to napiszesz to bedziesz mister roku opalenizny 2009

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
CERA MIESZANA KARNACJA JESTEM Z BATURY BKADY PROBLEMOW Z SYFAMI NIE MIALEM I NIE MAM

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
ch**owo ze cera mieszana bo przy czestych wizytach bedziesz miał problemy z cerą i ci to gwarantuje . zasada jest taka im czesciej tym gorzej z tego wzgledu na ta cere , masz ta sama co ja i cos tam o niej wiem.skora podczas opalania sie broni przeciw promioniowaniu blebleble i sie zgrubia wierzchnia wartwa.wiadomo co sie dzieje.zatykaja sie pory nie maja ujscia i syfki welcome back.musisz stonowac .max przez pierwszy miech 2x w tygu 1x na 8 minet potem zwiekszaj co 2 az dojdziesz do 14.i tak przez pierwszy miech potem zobacz jaki efekt napisz i co sie z twarza dzieje.uzywaj kremu dobrze nawilzajacego najlepiej kilka godzin po solarce.a i przynajmniej 3 dni przed zacznij wpieprzac betakaroten minimum 10mg dziennie . bedzie wiecej pigmentu , mniejsze ryzyko oparzen blebleble. i tak dalej.ogolnie ostrożnie.powodzenia

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
przyjechał makowiec do rodziców. jak dla on jest zawsze blady jak***** w szarym miescie.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
poszukaj duzo jest tu o opalaniu pozdro---->

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
ja proponuje Ci zebys zajrzal na ta stronke: http://www.wizaz.pl/beata_solarium_opalanie.php sa tam zawarte bardzo przydatne porady dla osob ktore jeszcze nie kozystaly z solarium Znajduje sie tam tez fajny test dzieki ktoremu dowiesz sie jaka masz karnacje skory co jest bardzo wazne aby okreslic jak dlugo i jak czesto powinienes korzystac z solarium Milego opalania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
jsntnz(kysiu)czy czytajac ten tekst w podanym linku mam rozumiec ze osoby blade z natury widzialas moje foto i wiez jaka mam skore to nie moga byc bronzowe??chyba jednak tak:-]

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
dodam jeszcze ze gdy opalam sie na sloncu to naipierw jestem czerwony(ale to jak sie pzypieke)a potem mi to bronzowiejei jest juz normalnie a poszedl bym kilka razy po 5 min i potem stopniowo zwiekszal az dojde do powiedzmy 12 ale to jeszcze by mi kosmetyczka doradzila co i jak bo chyba po to ona jest tam no nie??

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
najpierw kuracja tydzien do dwoch "Solarinem" albo innym tanszym preparatem zawierajacym beta-karoten zeby przyzwyczaic skore na dawke promieni Uv proponuje zaczac od 6 min to tez zalezy na jakie chesz isc czy na luzke czy na tube gdzie moc jest zwykle wieksza... pozdro--->

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
SQzi (kysiu - plytka aluzja ) ja tez jestem z natury blada - musisz mi wierzyc na slowo ! ) i wiem ze jezeli ktos jest blady ( a Ty sie do takich osob zaliczasz) to musi bardzo dlugo pracowac nad tym zeby miec ladna opalenizne - a i tak najczesciej opala sie na czerwono i dopiero po pewnym czasie skora brazowieje, Coz nie ma co sciemniac - bladziuchy maja trudniej ale co do solarium to Raymond dobrze radzi (jak zwykle zreszta ) 6-8 minut na poczatku wystarczy Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

budowa ciała- pomoc

Następny temat

Obrzęk stawu skokowego

WHEY premium