SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 188527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
zdarzenie bylo krotkie..ja mu kesa gatame a gosciu buzi buzi to mnie nauczylo odchylania sie troszke zeby ludziom przepone uciskac

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Może powietrze łapał bo mu sie duszno zrobiło

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
uciskac przepony zaczalem dopiero pozniej..ale unikalem potem tez sparingow z nim w parterze ...jeszcze by sie probowal ocierac

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Jako taka ciekawostka

73-letni były fiński zapaśnik i uczestnik mistrzostw Europy 2006 weteranów w podnoszeniu ciężarów w Czechach Leo Honkala ukarany został za stosowanie dopingu podczas tej imprezy dwuletnią dyskwalifikacją.
Honkala, brązowy medalista Igrzysk XV Olimpiady w Helsinkach w zapasach, przyznał w wywiadzie opublikowanym w szwedzkiej gazecie regionalnej "Dala-Demokraten", że w przeszłości korzystał z pomocy niedozwolonych środków. Zamawiał także znajomemu w internecie sterydy anaboliczne.

"Miałem świadomość, że to co robię jest niezgodne z prawem" - powiedział mieszkający od dłuższego czasu w Szwecji Honkala.

Fin mając 19 lat wywalczył w Helsinkach w 1952 roku brązowy medal w stylu klasycznym w wadze 52 kg. W igrzyskach olimpijskich w Moskwie w 1980 i cztery lata później w Los Angeles opiekował się szwedzkimi zapaśnikami.

źródło: [ onet.pl ]

http://sport.onet.pl/0,1248789,1429910,wiadomosc.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ooo, Pinek znawca... kolejny , który się sprzedał za tytuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
73 lata to chyba sporo jak na koksiarza zwlaszcza ze z tego wynika ze caly czas dobrze sie trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
No rzeczywiscie.Dzieki wszystkim i Tobie Jodan za promocje,masz no tu buziaka mordo Ty moja:-* i nie krzycz ze nie chcesz,znamy sie nie od dzis i wiem co lubisz wlochaczu.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
przestań... ty brutalu!
uwielbiam cię, draniu!
mrrrau!


Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-11-08 23:44:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
jestescie chorzy

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium