SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 188483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Norris mieszka w Dallas,najwiekszym klubem w Dallas jest klub Machado,wiec bardzo mozliwe,ze tak wlasnie tranuje Chuck,ja w sumie nigdy sie z niego nie smialem,aktor moze drugorzedny,ale sportowiec i wojownik-1 klasa.

Co do zmiany klubu,to wiem o czym mowisz,moj klub ostatnio duzo rzeczy zmienil i chyba niestety bede musial wybrac cos innego,dla wlasnego rozwoju...

Oczywiscie dla znajomych bede wpadal co jakis czas na stare smieci,lezka sie w oku kreci..

Mickey Rourke trenuje BJJ,no to teraz moj avtek jest w 100% na miejscu.

Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2006-12-12 18:37:46

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No ja też będę wpadał odwiedzać znajomych w klubie... a teraz myślę jaki klub wybrać bo chyba jednak najbardziej kręci mnie bjj i ogólnie mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
U mnie tylko grappling.Po ryju juz sie w zyciu dostalem i mialem okazje dac...chociazby dzis.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Kogo tam zbiłeś? mam nadzieje że w słusznej sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
pinecone, zacząłeś gadać to się chwal na całego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Dzis jakis cham mnie zaczepil i zwyzywal mi dziewczyne,pociagnalem go z liscia.Niech sie cieszy,ze padl od razu, bo bym nim otwor w glebie wybil.

Ja to ogolnie spokojny czlowiek jestem,ale w kasze se nie dam napluc.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
no! pinec gada jak chłop, co ma jajca, nie jajniki. polejcie mu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
i bardzo dobrze mu tak !! skoro to cham był !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Myslałem ze mata leo poszło eee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
mowie wam ide sobie dzisiaj spokojnie, nie zawadzam nikomu, jem kanapke z kurczakiem. Chcialem sie zapytac ktora godzina przechodzaca pare ale jakis gosc wyrznal mi z liscia (chyba niewyraznie mowilem). Padlem od razu

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium