SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 188353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
już niejednego szlag trafił, gdy zobaczył Billy'ego Dzieciaka z takim wyrazem twarzy i z wyrobem Samuela Colta w ręku . Więc uważaj, Żabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
ja sie na temat avatarow juz nie wypowiadam

pytalem sie juz w odzywkach ale zapytam sie tu bo moze panowie wiecie czy to prawda ze spalacze tluszcza moga spalic maksymalnie 100 kalorii a reszta to juz tylko dieta i cwiczenia. Jesli tak, to warto sobie dupe zawracac spalaczami? 100kcal tu sie obetnie tam sie przytnie i z glowy

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
odpowiedz dostane z pozegnalnym banem
tutaj moze Jodan cos dopowie on wie prawie wszystko

w odzywkach nie wiem czy mnie ignoruja czy zadalem dla kogos niewygodne pytanie

Zmieniony przez - bargeld w dniu 2006-11-23 22:35:26

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"pytalem sie juz w odzywkach ale zapytam sie tu bo moze panowie wiecie czy to prawda ze spalacze tluszcza moga spalic maksymalnie 100 kalorii a reszta to juz tylko dieta i cwiczenia. Jesli tak, to warto sobie dupe zawracac spalaczami? 100kcal tu sie obetnie tam sie przytnie i z glowy"

Pytanie głupie - owszem

Żeby skutecznie spalić tłuszcz trzeba mieć dietę, odopowiedni trening i suplementy (w tym spalacz). Nie wiem wogóle skąd teoria, że może spalić tylko 100 kalorii. Niby jak to obliczyć? Jedząc normalnie, siedząc w fotelu i zażywając spalacz?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
pytanie glupie owszem ale do jego zadania sklonila mnie ksiazka napisana przez jakas pania doktor (jak bedzie trzeba moge podac nazwisko - ksiazke zostawilem w pracy) dodana do czasopisma Mens Health - ktory stara sie przedstawic za powazne zrodlo wiedzy, a na pewno jest czytany. Ksiazke dodano do wydania zdaje sie sierpniowego, wersja angielska. I wlasnie w niej pani doktor stwierdza ze spalacze tluszczu i tak sa niepotrzebne bo mozna dzieki nim spalic tylko okolo 100 kalorii. Nie wiem jak to mierzyla gdzie i na kim ale taka teoria w tej ksiazeczce padla.

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
MH-nie ufaj temu czasopismu,jest fajne "wylansowane","miesiecznik nowoczesnego faceta",ale to co tam napisane traktuj z pzymruzeniem oka.Najlepsze sa porady w seksie albo dla zakochanych,jakbym tak pogral to by mnie moja Mała z torbami puscila w 2 minuty.

Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2006-11-24 17:41:35

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
wiem, przegladalem tez poradnik seksualny i inne ******ly. Wszystko tam jest i nic nie ma zarazem. Staram sie patrzec wlasnie z przymruzeniem oka, tak tylko to pytanie mnie zafrapowalo. Bo jesli tylko 100 kcal to po co ludzie tyle zra fatburnerow. Wydajesz 40 funtow przykladowo po to zeby herbatka z cukrem to zepsula?

jedyne co w tym magazynie o zdrowiu dla mezczyzn mozna poogladac to fajne samochody...no i czasem szybkie kobiety

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium