SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 188352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Zapraszam grapplerow do lektury biografii Mino:
https://www.sfd.pl/Rodrigo_Minotauro_Nogueira_-_profil_by_Marian_&_SFD_team_%-_-t310908.html 

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587


Marian, wielkie dzięki! jesli ktoś jeszcze nie wie, Mino to mój ulubiony zawodnik

UX: śp sprawa z arabkami, nie arabami. ktos mądry zasypał forum apelami i zbieranie podpisów na ułaskawienie iranki, której grozi stryczek za zaszlachtowanie gwałciciela. to tak z grubsza...



Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-01-15 23:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7816
Iranki, nie Arabki. To olbrzymia różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Oczywiście. nie zamierzam generalizować, ale - jako się rzekło - pisałem w ogronmym skrócie i uogólnieniu. Jeśli uraziłem twoje uczucia - przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
byłem dziś na treningu po raz pierwszy od 2 miesięcy, czyli od mojej kontuzji. tylko na judo poszedłem, na WF. pare balaszek poszło na studenciakach, ale kark mnie boli jak diabli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7816
Spoko, po prostu etnicznie i językowo Persom bliżej do Polaków niż do Arabów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
byłem dziś na treningu po raz pierwszy od 2 miesięcy

No ja lecę zaraz na 1 trening do nowego klubu, napiszę wieczorem co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
loot, czyli gdzie, można wiedzieć? Pacholak, Bochnak, Borowiak, Niedomagała...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Kwaterski (niestety).
Przez pół treningu gada o zboczonych japończykach walczących w klatkach bez reguł i o tym, że jiu jitsu to w przeciwieństwie do judo sztuka zabijania. I jeszcze o tym, że dziewczyny powinny nauczyć się duszeń, bo w razie próby gwałtu mogą użyć swetra bandyty i się obronić. Hmm.
Pacholak - to jest gość. Takie treningi jak u niego bardzo mi się podobają. Niestety teraz ma operację lękotki. A mnie kark boli:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
.

Zmieniony przez - UX w dniu 2007-01-18 12:02:52

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium