SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 188619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ban!





















































Zawsze chcialem tego sprobowac.Bez obrazy:-*

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Pinecone, róbcie wszyscy to co ja robiłem: tłumaczcie ciekawe teksty z zagranicznych serwisów, to bedzie o czym pisać i dyskutować. jeden-dwa przetłumaczone artykuły na tydzień i w dziale zacznie się dziać.
nic mądrzejszego nie wymyślimy.
mam trochę na tapecie, ale jakoś ostatnio nie mogę się pozbierać do pisania. zresztą, sam wiesz, że nie było jakoś nastroju...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
wiedziałem że Włodarczyk walczy, ale nie oglądałem. Od czasu walki Najmana z "kimś" (chyba jakiś Słowak), która jak dla mnie była szczytem żenady-omijam te polsatowskie gale. A kiedys bardzo lubiłem oglądać.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
dzięki pinecone };-
wczoraj byłem w Sopocie
1000 km przejechalismy jednego dnia. 14 godzin w samochodzie. fajne to morze nawet
ja popatrzyłem na plaże to od razu mi sie przypomniała walka Ricksona z Duarte. troche już chyba zboczony jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
hm... jestem chory teraz i mam przerwe w treningach wiec mam troche czasu, może poszukam jakis walk dobrych z grapplingu i powrzucam do postu z filmami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
wuybiera się ktoś w sobotę do krakowa, chocby jako kibic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Dawaj kazik,dawaj!

Loot,wyczytalem ze masz kontuzej w profilu,jaka to kontuzja?

Jodan,bedziem sie starac,atmo nie bylo ale w OS zaczyna sie prostowac(mam nadzieje) i bedzie lepiej,ja tez zamierzam sie wziasc za forum.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
ok pare filmikow mam na oku ale zajmuja one bo kilkaset mb , zna ktos moze jakis program do dzielenia filmow zeby wyszly mniejsze pliki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Kazik wcale nie musisz dzielic filmow

https://www.sfd.pl/MiHD_-_nowy_lider_w_darmowym_hostingu_plików_-t299676.html

Podajcie jakies linki do zagranicznych serwisow gdzie sie duzo pisze na tamat ktory nas interesuje.Jak bede mial czas(co jest malo prawdopodobne )chetnie cos potlumacze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium