SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 187936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Jodana znalazłem w:
Sektor S16, dziesiąty rząd od góry, miejsce pierwsze od lewej strony sektora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
kurde jak to jest taki spam posto to kto ma mosze przenosny odtwarzacz MP3 typu Samsung YP-C1x ? ? ? bo jo mom taki a nie umia do niego wrzucis zadnych plików muzycznych :-/ pomurzcie (

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
"pomurzcie"

jezus maria!!

prawidlowa pisownia to pomozcie!ludziska zwracajcie na to uwage,bo jak ktos walnie 2 czy 3 byki w jedynym wyrazie to czasem, nie da rady tego zrozumiec.

Ja rozumiem,ze na necie traci sie mysl ortograficzny,sam tego doswiadczam,no ale trzeba jakies minimum zachowywac.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
pino no wybacz ale jestem kurde znerwowany przez ten MP3 :-/ mam juz całe oprogramowanie na kompie ale BRAKUJE MI INSTALI DO USB :-/ a to jest ta najwazniejsza część tego wszyskiego

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Wbij sie tomek na komputerowe forum dyskusyjne. To jedno z naszych for pomocniczych,na stronie glownej SFD na dole sa linki. Tam na pewno Ci pomoga,mi juz nieraz ratowali sprzecior i oprogramowanie.

Grappling

...
Napisał(a)
Usunięty przez pinecone85 za pkt 4 regulaminu
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462

Grappling

...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
No nie, w spam poście usuwać za punkt 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
bo widzisz... jak by tu powiedzieć: moderator tyż człowiek i tyż chce czasem pobluzgać. więc żeby nie narażać autorytetu administracji, którego cząstka spływa na nas od MaTeo razem z dumną czerwienią naszych ksywek, wolimy się czasem konspirować. jak intelektualisci, którzy na sex-party zamykaja się w łazience i dyskutują o polityce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium