SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 188613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
A i pewnie ze dojdzie, wszystko dojdzie, na deser pojade zabe, starego pedryla.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
A może wpadniesz na amatorskie zawody mma w Toruniu 24 marca? Grappling też będzie

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
A mi jak zwykle wszystko przeszkadza w debiucie w formule MMA. Ktoś mi sprzedał kurzajke i nie moge trenować żeby nie pozarażać wszystkich w klubie Ale 21 lutego ide do lekarza i się dowiem co i jak. Najwyżej wystartuje po 2 miesięcznej przerwie i dostane w******l

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2279
radziollo

ojjj to bym sie zdenerwował na brudasa zakurzajkowanego jak bym przez niego nie mogl trenowac

wyrazy wspolczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Radziol a tych kurzajek to nie da się wyleczyć szybciej? dwa miechy to kupa czas, masakra .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
Ja wam powiem tak. Wcześniej mati w klubie dostał czegoś na łokciu. Mati ma rekord w profesionalu 4:0:0 więc denerwować na niego to się moge
W dodatku wszystko wygrał przez balache a woli walczyć w stójce

A co do kurzajek to mam mieć odmrażane 3 razy co miesiąc. Ale za***** tyle nie wytrzymam przez coś takiego Najwyżej sobie wezme jakieś bandarze na łapy i będę dalej trenował, a później bandarze w kibel.

Zmieniony przez - Radziollo w dniu 2007-02-15 19:42:30

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Mi się na paznokciach syfy jakieś porobiły, ale badania zrobiłem i dermatolog powiedział że to zwyrodnienia jakieś i mogę mieć tak na zawszę( ale nikt sie tym nie zarazi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
a ja sobie u***alem paliczek w malym palcu

co gorsza na rozgrzewce

ale twardy bylem i przetrwalem

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Kurzajka to chyba nie jest cos az tak strasznego zebys musial zaprzestac treningow.A pozatym tym sie da zarazic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
da. kurzajki roznosza się przez kontakt z zarazonym osobnikiem
a ja wyleczyłem swoje... siłą woli. złapałem kiedyś na podeszwe stopy w prysznicach, potem opuściłem twarde tatami na rzecz miękkiej maty na dłuższy czas.
gdy wróciłem, okaząło się, że na tatami bolą mnie cholery przy każdym mocniejszym stąpnięciu. tak się jakoś złożyło, że na następny trening dzudo czekałem 4 tyg. po 4 tyg została ze wszystkich 8 tylko 1, szczątkowa. dziś już i tej nie ma. a nie robiłem aboslutnie nic zeby je wyleczyć (lenistwo), choć się parę razy do tego zabierałem.
ot, co znaczy autosugestia przy odpowiednio silnej motywacji. kolanom też pomogła wyzdrowieć.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-02-15 22:45:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium