SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 187377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4934
Było sobie starsze małżeństwo. Pewnego dnia babie zachciało się , no więc czyni zaloty, cuda niewidy, żeby zaciągnąć męża go do łóżka a on nic. No to baba idzie do lekarza, i mówi:
- Panie, doktorze, ja chcę a on nie. co robić?!
- Spokojnie, mam na to sposób, minutę zanim pani mąż wróci do domu niech pani zdejmie spodnie stanie tyłem do drzwi i wypnie tyłek, a zaraz obudzi w nim pani dzikie seksualne zwierze. Inaczej być nie może.
No więc jak powiedział tak baba zrobiła. Wypięta czeka ... no i w końcu styrany małżonek wraca z roboty, otwiera drzwi, patrzy i ucieka ile sił w nogach do najbliższego baru, przybiega, siada, zamawia setkę, pierwszą, drugą, trzecią, itd. Już dwie butelki poszły a on chce jeszcze, no to barman na to:
- Panie czemu pan tak pijesz, już trzecia butelka, no powiedz pan czemu?
- Panie! Ja wracam styrany do domu po całym dniu pracy, wchodzę na piętro otwieram drzwi ... a tam troll, metr półtora, szrama na pół pyska i mu z mordy ślina cieknie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
no dobra

Janek przychodzi do pracy z podbitym okiem. Kumple długo mu się przyglądają, w końcu pytają kto go tak urządził...
Janek jakis czas nie chce mówic, ale w koncu ulega:
-no wiecie, to było tak...od rana mialem wielką ochotę na seks...i w koncu gdy tak patzrylem na żonę,jak się nachyla przed lodówką, to zacząłęm podwijać jej sukienkę, ściągnąłem stringi i wziąłem ją od tyłu...a ona mnie wtedy zdzieliła zamarznietym kurczakiem...
-Jak to, żona nie lubi jak ją bierzesz od tyłu??
-lubi, lubi...ale nie w supermarkecie...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
zamarzniety kurczak o ****a zamarzniety kurczak by KO

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
:ASD owned
pooki same co mi nieznane zapodajecie, git..

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2005-11-19 17:27:38

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Pan pyta dzieci w szkole o znaczenie słowa rarytas. No i dzieci mówią, co jest dla nich rarytasem: banany, tort, czekolada itp. Wstaje Jasio i mówi: -Tyłeczek szesnastoletniej dziewczyny.
pan na to: Jasiu, jak ci nie wstyd? jutro masz przyjsc z ojcem!
nastepnego dnia Jasio przychodzi bz ojca i siada w ostatniej ławce. Pan:
-Jasiu, gdie twój ojciec i dlaczego usiadłeś z tyłu?
Na to Jasio:
-A bo mój tata powiedział, że jak dla pana tyłeczek szesnastoletniej dziewczyny nie jest rarytasem, to pan jest pedał i mam się od pana trzymać z daleka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4934
Siedze sobie w domu, slysza kroki, patrze, a tu sciezka biegnie do lasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
haha Jodan, ciekawie tutaj, nic dodac nic ujac, tak a propo to ludziska kto z was ma 16scie zim i 77-80kg - mianowicie chodzi mi o porownanie wynikow w przysiadzie, wyciskaniu na klate plasko itd (bez najmniejszych mostkow, jakichkolwiek wspomagan typu opaski na lokcie i temu podobnych) pozdrawiam

Zaufaj SWOIM możliwościom.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
proponuje udac sie do innego dzialu w celu takich porównan

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Przychodzi facet do baru: poproszę 10 wódek. Barman polewa i stawia przed nim rzędem 10 kieliszków. Facet pierwszy i ostatni wylewa a resztę wypija jeden po drugim.
Barman zdziwiony pyta: dlaczego tak?
A facet na to: bo pierwszy kieliszek zawsze smakuje mi źle, a po ostatnim choruję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium