SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 187221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
Radziollo moze 3 min to nie ale mi sie zdaje ze jesli ktos zalozy czysto duszenie i krew nie bedzie doplywac do mozgu przez minute to moze juz cos sie z***ac

zreszta wole klepac na sparingach jak czuje ze wchodzi, to nie final ADCC i jak przegram to nie problem, zaraz sie najwyzej zrewanzuje

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
no ale zalozmy jak mamy "dzwignie" na lydke... nie wiem jak sie ta technika nazywa ale chodzi o to ze przedramieniem naciskamy na lydke odchylajac sie do tylu... to przeciez tylko bol... nic powazniejszego chyba sie stac nie moze co nie?

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
to co mowisz to tylko nacisk na miesien i z tego co wiem to nic powazniejszego nie moze sie stac

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
no wlasnie tez zawsze wychodzilem z tego zalozenia i nie klepalem bolalo jak diabli ale raz sie zyje

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
andreaz też tak robiłem to jest nacisk na łydkę i ścięgno chyba dokładnie ? dobrze mówię? ale czasem to odklepuję bo jak ktoś dobrze założy to nie będę oszukiwał że bardzo booooli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
jak boli to patrz czy trener nie widzi i z piety w nos gnoja jak podczas gracie vs taktarov

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
moze mięsien spuchnąc jak cholera i jeszcze następnego dnia będziesz kulał.
ale też to jest dopełnienie taktarowa, z tego co mi wyjasnił R.Turek, niezbędne żeby odklepać z tego uchwytu kogoś, kto ma staw skokowy przez dźwignie tak luźny, że stopa się może ustawić równolegle do goleni.

edit: Turek doradzał punkt podparcia z grubsza na szerokośc dłoni nad piętą. aby nastapiła demolka mięsnia, trzeba złapać wyżej, około połowy łydki.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-02-23 20:32:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
Jodan ale takie ostre "spuchniecie" wymaga chyba naprawde mocnego ucisku przez dluzszy czas... nieprawdaz?

Zmieniony przez - andreazz w dniu 2007-02-23 20:24:29

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie. raz a dobrze przez 2 sek. albo kilka razy przez moment. i owszem, na tyle silnego, żeby ból uciskanego mięsnia spowodował odklepanie (mowa tu o ucisku na ok połowę wysokosci łydki, wyedytuję poprzedni post, żeby to uściślić)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
"margines bezpieczenstwa" przy duszeniu jest spory, jezeli ktos tylko odplynie-nic mu nie bedzie. Slyszy sie dzwoneczki przyjemne wtedy
Ale bawic sie tak nie ma sensu, widzieliscie co te dzieciaki robily, moment nieuwagi i tragedia.
Tutaj dusimy przez nacisk i zamykanie swiatla tetnic, dlatego odplywanie odbywa sie "lagodniej". Jezeli ktos dusi hadaka jime, przedramieniem napierając na krtań, to jest to bolesne. Czytalem o badaniach na policjantach z USA, ktorzy po treningach tego typu duszen mieli powazne problemy ze zdrowiem z powodu uszkodzenia krtani.Takie uczucie duszenia, gdy ktos nam zapina mata leo jest niczym w porownaniu do strachu i szoku przy duszeniu sie z powodu np. ugryzienia w jezyk przez pszczołę.
Kiedyś przy cięzkim zapaleniu oskrzeli dostalem ataku i "zamknelo" mi się po prostu gardlo. Nie moglem wypuscic ani wciagnac powietrza, a bylem sam w domu. Nie zdazylem nawet wyjsc za drzwi zeby kogos poprosic o pomoc, stracilem przytomnosc po prostu i upadlem.Wtedy musialo dojsc do rozluznienia miesni i moglem wciagnac powietrze. To bylo jedno z najgorszych odczuc jakie w zyciu mialem, naprawde bylem przekonany ze to juz koniec. Potem trawa i drzewa wydawaly mi sie bardzo zielone, a powietrze bardzo czyste, gdy zapierniczalem W Sopocie na pogotowie

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium