SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 188503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez pinecone85 za pkt 4 regulaminu
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Co do kasowania za punkt czwarty,to w przypadku wymiany informacji organizacyjnych,to nawet nie ma sensu kminic za jaki punkt kasujemy.

Uwierzcie,ale bardzo czesto wlasnie taki tryb porozumieniwania sporo nam ulatwia. Najczesciej chodzi o biezace sprawy poszczegolnych topicow.

Co prawda tego prawda moda uzywam dosc czesto,ale dla rownowagi powiem,ze przez 9 miesiecy mojego modowania,nie zabanowalem nikogo,nie zamierzam tego robic i mam nadzieje ze nie bede musial.

Tak,schodzac z powaznych i wchodzac w rowniez powazne ale o innym tle sprawy,to musze powiedziec, ze 9 czerwca przyjezdza do mnie do klubu Atalla,bedzie 4 dni,poprowadzi 8 treningow a ja jestem splukany i jak pojde na 3-4 to bedzie dobrze. Life is sooo f***in` brutal.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
9 czerwca? seminarium otwarte? a warunki, koszt itp? jakby się dało, to bym wdepnął i pokulalibysmy się.
...
Napisał(a)
Usunięty przez PITTT za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
9-13 czerwca,ch wie czy otwarte,dowiem sie,dam Ci znac jutro. Koszty to 50 za 2 treningi,czyli 1 dzien.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
http://www.insomnia.pl/temat194658/#post5

zalozylem post z fotkami.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Garda

Swojego następnego psa nazwę Balacha Albo Leglok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Garda to dobre imię-krótkie, wyraźne. Z francuskiego-obrona. Balacha juz nie bardzo sie nadaje na psie imię.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587


no, w sumie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium