SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 188559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
PITTT

Jodan takich moderatorów jak tutaj i w Scenie nie ma nigdzie

Co dostaliście na Mikołaja?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
ja dostałam czapka, opaske, cine do powiek, i kosmetyki do mycia twarzy i może dostane bilecik na rosyjski balet (nieśmiac się proszę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ładne zdjatka :) ale dlaczego ten drugi link w twoim podpisie nie działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
Już powinno działać

Zmieniony przez - isia w dniu 2005-12-06 17:04:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3017
Przyznam rację, że całkiem fajne zdjęcia.

Carpe diem, quam minimum credula postero. :):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja dostalem 2 miski, renifera w zielonym setrze, i mikolaja ktorego kubraczek wyglada bardziej jak czerwone kimonoi to w dodatku z czarnym pasem.

Ja cwiczylem salta na macie w sali, robieg. Za pierwszym razem zrobilem ladny przewrot z duzej wysokosci, za kolejnymi zakres obrotu sie zwiekszal. Poczulem ze juz moge zrobic pelne salto, rozbieg... biegne biegne, skoczylem... nie pomyslalem ze jak skocze z robiegu to moge skoczyc dalej i zamiast na mate spieprzylem sie na parkiet, to dopiero bolalo!

Salta nie zrobilem, widzac obrot sytuacji tak sie przestrszylem ze malo nie
narobilem w spodnie.

Don`t try it at home.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
heheheh ja kiedys widzialem walke mma w ktorej koles przeszedl saltem garde. Stal nad kolesiem ktory bronil sie z ziemi po czym zrobil salto i wyladowal w 69 po czym przeszedl do dosiadu.

Sam robie salta tylko do wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
widzialem ta walke

Tak wogole moja pierwsza walka mma jaka widzialem to byl filmik ze strony BJJ Polska, gdzie typ zaklada balache z powietrza .

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
cycuś zdjęcia, jak mawia mój współlokator. Szkoda, Isiu, że ino 16 wiosenek masz, bo krew się burzy nawet w takim dziadku jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Jodan kocha Isie, Jodan kocha Isie,Jodan kocha Isie!!.. eh piekne czasy wczesnej podstawowki.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium