SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 187367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
z torrentów najlepszy jest azureus. ale musisz mieć publiczne IP, wtedy chodzi jaktalala. mi dobrze zseedowany film zasysa w kilka godzin.

Crazy frog, to zobaczycie, jak judo wymięka przed bjj.
kuźwa, nareszcie mogę to napisać!!!!!!!! juhuuu!

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-11-10 21:52:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
a czemu nie mogłeś????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4796
Jeśli chodzi o terrenty osobiście polecam utorrent- nie obciąża aż tak bardzo procesora w porównaniu z innymi, natomiast jeśli chodzi o serwis z torrentami najlepszy jest http://btjunkie.org/ 

The positive aspect of negative thinking.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
nie, to ty zobaczysz ze judo jest lepsze niz bjj milion razy!!!...


..... no dobra nie wyszla mi ta prowokacja

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4796
A nie mógł choćby dlatego, ze wcześniej liczyło się tylko judo hehe

The positive aspect of negative thinking.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
trafiłes w sedno... nawet, gdy po kryjomu zaczałem dokładac sobie SW, a póxniej bjj, trzeba było trzymać fason.
w sumie to i dobrze. dzięki temu dział nie został zdominowany wyłącznie przez bjj. ze szkodą dla wartości merytorycznej postów.
poza tym - zawsze miałem czym podraznić bjjowców i podnieśc temperaturę dyskusji, a tym samym odwiedzalność działu.
bycie moderatorem-playmakerem to nie taka prosta sprawa, drogie dzieci.

torrenty: http://torrenty.org/ (wymaga rejestracji) oraz darmowe w większosci serwisy, do któryhc linki są na
http://www.yunnan.tk/component/option,com_weblinks/catid,21/Itemid,82/

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-11-10 22:09:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4796
Z doświadczenia wiem, ze na btjunke znajdziesz wszystko ale każdy ma prawo się mylić. Większość serwisów nie ma licznika ratio, jendak są i takie co go posiadają- odradzam. Na emule można znaleźć sporo ebooków
Jak coś cześć mogę zuploadować gdzieś i zapodać linki.

Zmieniony przez - UnderHell w dniu 2006-11-10 22:18:54

The positive aspect of negative thinking.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Mnie tam nigdy nie irytowaly wszelkie "rywalizacje" innych SW z bjj.Ja lubie ten sport,nie cwicze go zeby cos udowodnic sobie czy komukolwiek.Na pewno ta otoczka "najskuteczniejszy.." dodawala smaczku na poczatku,ale teraz nie ma znaczenia. Nie rozumiem kolegow,ktorzy tak sie spinaja gdy poruszane sa tematy." Judo pokonalo bjj..","zapasy znow gora",czy walki kimury z heliosem.Wszystko ok,tylko prosze,nie zniesie upierania sie o wyzszosci Krav Magi nad BJJ,wszystko tylko nie to.

Dziex za info o torrentach.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
mnie tez nie. smieszy tylko czasem jak sie pojawi kolejny post z cyklu "aha!! przejrzalem was! najlepszy styl to X".

A najskuteczniejszy styl to i tak TSUNAMI! a wiec pinecone ukorz sie i na pielgrzymke do glownej siedziby karate-do tsunami na spotkanie z samym Oswieconym

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Apropo torentów to szukam film - ''Shootfighter'' szukałem an przeróżnych stronach i nigdzie nie ma, jakby ktos znalazł byłbym bardzo wdzięczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium