SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 187364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
o spoko, to teraz sciagam jakies mniejsze walki to je wrzuce a pozniej wezme jakies moze szkoleniówki albo ADCC jakies czy cos sciagne i wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Narazie wrzuciłem

ADCC_77-87_kg_-_Ronaldo_Jacare_x_Matt_Lindland.avi w topicu z filmami

15 mb zajmuje tak na zachęte, a jutro poszukam i zaczne sciagac cos lepszego i dłuższego

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2006-11-27 22:22:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Według lekarza jest to "naciągnięcie mięśnia najszerszego grzbietu". wg mnie chłop się pomylił. Boli mnie kręgosłup szyjny, trochę z lewej strony po dwa razy przeciągniętej dźwigni na kark. Byłem w szpitalu 7 listopada, lekarz wypisał mi zwolnienie w WF-u do 17 i powiedział: "Do tej pory to dwa razy panu przejdzie". 22 listopada poszedłem na WF (judo), pare przewrotów w przód, w tył, jakieś bzdury jak to na WF-ie. Efekt był taki, że już w połowie treningu znów bolało okrutnie, a jak wyszedłem to miałem duszności i bardzo silny ból. Pojechałem do szpitala i co? Nie przyjęli mnie. Musze iść do lekarza rodzinnego, który też mnie nie przyjął na razie. W ogóle jest dramat - służba zdrowia ma mnie gdzieś, a mi odbija bez treningów totalnie. Życie nie ma sensu i w ogóle czuję się kiepsko
Powoli zaczynam myśleć, żeby potrenować trochę jakieś uderzanki, gdzie nie ma takiego nacisku na kark. A może siłownia. Sam nie wiem... Jak mi ignoranci w białych kitlach zrobią z łaski swojej jakiegoś rentegna i powiedzą co i jak to coś zacznę myśleć.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
loot może idz do innego lekarza, sportowego najlepiej, czasem tak jest że jeden lekarz mało wie a drugi wie dwa razy wiecej... niekażdy ma powołanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 631
Loot moze masz to co ja, ja mam naciagniete wiazadla kregoslupa od 2 tyg ''leze''wdomu, w piatek mam juz byc w pracy a kregoslup jeszze niejest w 100 % sprawny

Gracie Barra Toruń -“Organized like a team, fight like a family”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Kazik86 właśnie się wybieram do innego lekarza.
Chilar może i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Wal do ortopedy dobrego,lekarze sportowi rzadko kiedy maja pojecie o czymkolwiek.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
mi kiedys jak poszedlem resztkami sil do szpitala z zapaleniem pluc i goraczka to kazali jechac na drugi koniec miasta i grzecznie sie spytac czy moga mnie przyjac bo to bylo swieto jakies, bo oni w szpitalu {sic!) nie moga mnie przebadac. Skonczylo sie ze wydalem 60 zl na prywatnego lekarza bo chyba bym zdechl (a nie uwazam sie za jakiegos cherlaka). Nie posmarujesz nie pojedziesz.

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Tlumcze arta o zbijaniu wagi,zainteresowani?.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
no tłumacz tłumacz ja jestem zainteresowany, wogole i tak schudlem przez chorobe troche ale jaki dzisaj (z osłabienia chyba) mialem wyciek krwi z nosa to masakra, 1,5 h mi leciala a jak wkładałem sobie chusteczki zrolowane do nosa i pozniej chcialem wyjac zeby sprawdzic czy przestala krew leciec , to mi wylatywały z nosa skrzepy krwi długosci 8 cm wygladaly jak dzdzownice jakies wiem wiem nienormalny jestem, zrobilem fotki komem to jak cos to wrzuce kiedys
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium