SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POST ORGANIZACYJNY DZIAŁU (REGULAMIN)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Moderatorzy działu Grapplingu witają serdecznie!

Post ten powstał by omawiać w nim wszystkie sprawy organizacyjne dotyczące codziennego „życia" działu.

Chcielibyśmy poznać w nim wasze opinie i pomysły na temat funkcjonowania „Grapplingu" bo jak wiadomo tworzymy go MY wszyscy- ze swojej strony dołożymy wszelkich starań by dział był dla was jak najbardziej atrakcyjny i przyjazny (pod względem atmosfery jak i merytoryki treści) lecz wiadomo ,ze co hmmm…… ileś tam głów to niejedna i dlatego chcieli byśmy poczytać też wasze propozycje.

Drugą dość istotną funkcją tego postu będzie rozwiązywanie bieżących spraw tzn.cos skasować lub przenieść bądź odpowiedzieć na jakieś pytanie itp (krotko mówiąc-wszystkie Prośby do moderatorów działu którymi są PITTT , Saida oraz renegat44)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
REGULAMIN DZIAŁU
(to taki zbiór pierdół które sprawia iż nie będzie zgrzytów miedzy nami-mam nadzieje )

Zanim założysz nowy temat-skorzystaj z wyszukiwarki [www.sfd.pl/search.asp]  i upewnij się czy podobny temat niebyl omawiany już wcześniej .

Jeśli się zdarzy ,ze podobny temat będzie już istniał to sprawdź czy nie znajdziesz w nim odpowiedzi na nurtujące cie pytania, jeśli nie to zerknij na datę ostatniego wpisu w znalezionym temacie-tematy stare można odświeżać tylko jeśli ma się do dodania jakąś istotna kwestie.

Jak zakładasz już nowy post to postaraj się zawrzeć w temacie meritum sprawy której on dotyczy

Pamiętaj także iż założony przez ciebie post powinien być „obrobiony" tzn. tytuł pisz małymi literami a w treści posługuj się podkreśleniami i pogrubieniami by była ona bardziej czytelna i przejrzysta, pomocna może tez być w tym funkcja edytowania postów która niweluje pisania nowych wpisów „jeden pod drugim".

Tematy które były już wałkowane „X" razy będą ignorowane bądź kasowane, by tego uniknąć przejrzyj podwieszone tematy a także poniższe linki:

https://www.sfd.pl/temat232352 - Jaki styl wybrać - by PITTT
https://www.sfd.pl/temat186333 - Ciekawsze posty działu - wersja I
https://www.sfd.pl/temat422568 - Ciekawsze posty działu - wersja II

https://www.sfd.pl/temat166349 - Baza klubów sportów walki - wersja old school

Odrębny dział tematyczny poświęcony klubom sportowym:
https://www.sfd.pl/Baza_klubów_Sztuk_Walki-f148.html

Niedopuszczalne jest też spamowanie w innych miejscach niż w przeznaczonym do tego celu SPAM POŚCIE




Wszystkie wartościowe wypowiedzi (za które z góry jesteśmy wdzięczni) mogą zostać nagrodzone SOGiem lecz apeluje o powstrzymanie się od rozdawania „głosów" na prawo i lewo i obiecywania ich z góry, bądź odbijania sogów - jeśli macie potrzebę kliknięcia sobie gdzieś to lepiej zróbcie to tu:
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

Tak jak wspomniałem na wstępie chcielibyśmy aby w dziale panowała przyjazna atmosfera, wiec prosiłbym wszystkich o wypełnienie swoich profili co ułatwi nam choć pobieżne poznanie się.
W wypowiedziach zabrania się kategorycznie:
umieszczania reklam, odnośników do innych for,
plagiatów (pod wpisami kopiowanymi jeśli już takowe by się pojawiły należy zawsze umieszczać źródło)
a także wszystkiego co nie zostało wymienione a czego zabrania regulamin forum https://www.sfd.pl/1/regulamin_forum.asp
jak również wprowadzania kogoś w błąd np poprzez wypowiadanie się na temat/ zagadnienie o którym się niema pojęcia.

Zabrania się też:
wyzywania ,obrażania, wszczynania awantur,szydzenia z innego użytkownika i zniechęcania do aktywnego uczestniczenia w życiu działu! (dodam tak zupełnie nawiasem iż na wszelkiego rodzaju sprzeczki i wyzywanie jestem szczególnie wyczulony gdyż jeśli ktoś niema argumentów do kulturalnej konwersacji to krzykami na pewno tu nic nie zdziała bo zostanie szybko usadzony! -każdemu użytkownikowi forum należy się szacunek bez względu na status)
Kary jakie sa przewidziane za w/w przewinienia to:
Upomnienie
Ostrzeżenie
Ban czasowy-okres kary zależy od moderatora który go założył
Ban stały

Generalnie nie jestem skory do wlepiania Banów bo wydaje mi się ,że my jesteśmy tu dla was (tzn by wam pomagać ) a nie wy dla nas (byśmy mieli komu bany wlepiać) ,ale jesteśmy też tu poto by pilnować pewnego ustalonego porządku oraz zasad i jeśli te zasady zostaną naruszone to skończy się to jedna z w/w kar.

(ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do moderatorów działu)

To by było na tyle. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji


Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-09-23 13:04:56

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
"Łomatko", dopiero teraz zauważyłem dwa ostatnie wpisy Dobry jestem, nie ma co

Oczywiście dzięki bardzo za miano moda

Siwy, Ty i tak zawsze dla nas będzie zapaśniczym mózgiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Witam wszystkich.Jak wam wiadomo/lub nie wiadomo zasługi na naszym forum nie pozostają niezauważone-WIELKI BRAT PATRZY.Co miesiąc wasza aktywność i merytoryka wypowiedzi jest analizowana i
oceniana.W związku z tym administracja forum nagradza userów któż w danym miesiącu mieli największy wkład w rozwój tego działu a przez to i całego forum! W miesiącu Lipcu nagrodzony został/została user:
Rafał_B 100zł.

Suma ta jest sumą za którą możecie dokonać zakupów w sklepie SFD https://sklep.sfd.pl
Co do zamówień, można zamawiać oczywiście za więcej, ale różnice dopłacacie sami!
Można zamawiać WSZYSTKO!
Zamówienie po cenach detalicznych , tzn. takich jakie widnieją na stronie sklepowej.
Przy zamówieniu w komentarzu piszecie :

Zamówienie darmowe za miesiąc lipiec 2008r. - dla najbardziej aktywnych userów/doradców
(tu należy podać link do tematu, który własnie czytacie)
Zamówienie darmowe do XXXzł, ustalone z adminem sfd oraz OS Kogutem


Takie info MUSI się znaleźć przy zamówieniu
Jak widać z załączonego obrazka warto się udzielać i pomagać w rozwoju działu.Wygranym gratuluje a pozostałych zachęcam do pracy bo to że w tym miesiącu wam się nie udało nie oznacza ,że nie będziecie mieli szczęścia w następnym .
Jednocześnie informuje ,że info o wygranych będzie zawsze zamieszczane W TYM POŚCIE!
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje!
Rafała proszę jednocześnie o jakiś krótki wpis potwierdzajacy przyjęcie nagrody

I sprawa druga:
Podobna nagroda moim zdaniem należy się również gripmerowi ,jednakże nie może on jej dostać z powodu kłopotów natury technicznej https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/40.gif[/img] poprostu sklep SFD nie wysyła paczek za granice (pytałem w spamie gdzie grimper mieszka ale do dziś nie otrzymałem odpowiedzi a szkoda bo może byśmy rozwiązali jakoś tą sprawe i nagroda by powędrowała do ciebie już w tym miesiącu) ,w zaistniałych okolicznościach prosze grimpera o wpis w tym poście czy ma kogos na terenie Polski na kogo mógłby złożyć zamówienie a osoba ta odesłała by mu paczkę za granice-jeśli znalazła by sie taka osoba i zostanie zachowana aktywność i merytoryka z obecnego miesiąca to nagroda napewno cię nie ominie poprostu sklep SFD nie wysyła paczek za granice (pytałem w spamie gdzie grimper mieszka ale do dziś nie otrzymałem odpowiedzi a szkoda bo może byśmy rozwiązali jakoś tą sprawe i nagroda by powędrowała do ciebie już w tym miesiącu) ,w zaistniałych okolicznościach prosze grimpera o wpis w tym poście czy ma kogos na terenie Polski na kogo mógłby złożyć zamówienie a osoba ta odesłała by mu paczkę za granice-jeśli znalazła by sie taka osoba i zostanie zachowana aktywność i merytoryka z obecnego miesiąca to nagroda napewno cię nie ominie poprostu sklep SFD nie wysyła paczek za granice (pytałem w spamie gdzie grimper mieszka ale do dziś nie otrzymałem odpowiedzi a szkoda bo może byśmy rozwiązali jakoś tą sprawe i nagroda by powędrowała do ciebie już w tym miesiącu) ,w zaistniałych okolicznościach prosze grimpera o wpis w tym poście czy ma kogos na terenie Polski na kogo mógłby złożyć zamówienie a osoba ta odesłała by mu paczkę za granice-jeśli znalazła by sie taka osoba i zostanie zachowana aktywność i merytoryka z obecnego miesiąca to nagroda napewno cię nie ominie [img]../../buziaki/31.gif" alt="" />
Jednocześnie ciebie też proszę o wpis w tym temacie jak widzisz tą sprawe
P.S
i prywatnie o więcej luzu

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-07-07 16:00:40

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Obecny Dzięki jeszcze raz szeryfie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Akurat juz cala chemie wlasnie kupilem, choc koledzy co mnie robia na treningu to wydaja sporo wiecej niz te 100 zl.

Cos tam jednak sobie znajde. Dzieki.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
1)nikt nie powiedział że to bedzie 100 zł (ale niewykluczone też że będzie)
2)To i tak było by za miesiąc więc spokojnie sobie tam coś zamówisz co ci sie skończy
3) Mam rozumieć że masz kogoś takiego w PL i pasuje ci ta propozycja??? czy że nie skorzystasz z niej w końcu???

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Juz zamowielme.
Rozumiem, ze teraz ja place. Super. Jakos przezyje.

Nienawidze promocji - nie ma nic darmo.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ty byś dostał za miesiąc i wtedy mógłbyś zamówić za darmo tyle tylko że dla kogoś z polski bo sklep nie wysyła za granice-chcesz czy nie (krótka odpowiedz)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Chce
Zamowilem do Polski. Kiedys bylem w podstawowoce to tyle przeliterowalem ze tylko do Polski.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ale co zamówiłeś jak ty dopiero MOŻE dostaniesz w przyszłym miesiącu ta kase (jak oficjalnie ci to napisze TU) i wtedy dopiero będziesz mógł złożyć zamówienie DARMOWE do ustalonej przezemnie i podanej TU kwoty!

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-07-10 01:30:07

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO ŻELEŚ-surprise ;-)

Następny temat

[ART] Budowanie kondycji przed zawodami

WHEY premium