SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 188399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
ło****a powiedzcie mi drodzy koledzy grapplingowcy ile na klate wyciskacie?? chodzi o sztange dla uscislenia

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
130 kg rekord przy 77 kg wagi. Teraz coś koło 100-110 kg przy tej samej wadze.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
90-95, waga 80-83 kg.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
jeśli chodzi o sztangę to ja wyciskam jedną sztangę zazwyczaj

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ja jak wyciskałem z najlepszych czasach 30 kg to juz było cos. co mi nie przeszkadza bardzo chętnie połamac to i owo nazbyt wierzącemu, że wyciskanie przekłada się na wyniki na macie.
modem pomocniczym możecie mnie zrobić, czuję, że stałe łacze będe miał jeszcze dośc długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Siła fizyczna też jest bardzo ważna o czym przekonałem się niejednokrotnie i to było główna przyczyną robienia siły. Szczególnie jak ktoś posiada podobne umiejętności techniczne siła odgrywa duża rolę.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4407 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
pinecone85 pasożycie, nie wiesz czy/kiedy będzie następny Wędrowycz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
paabloo, ja nie mówię, że nieważna. tylko że sprawnośdc w przerzucaniu złomu ma się nijak do walki. sprwa siły statycznej i dynamicznej była już wałkowana ad infinitum 1981 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
przerzucanie złomu ma się nijak do walki , ale jeżeli walczysz i dodatkowo ten złom przerzucasz jesteś w lepszej sutyacji

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
jeżeli robisz to pod okiem trenera i według fachowo rozpisanego planu, dostosowanego do indywidualnych warunków, planu który ma ręce i nogi, to owszem. krótko mówiąc, w warunkach zawodniczych, jako jeden z wielu elementów treningu.
natomiast epatowanie ilościami przerzucanych bez ładu i składu kilogramów to bezsens. obciąża kręgosłup, stawy, serce itp. spowalnia i usztywnia az miło.
co do mojej oferty z poprzedniej strony - mógłbym wziąc dodatkowe moderowanie, jesli potrzebujecie pomocy w prowadzeniu grapplu, a PITTT nie będzie miał możliwości. dajcie znać, czego się mam trzymać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium