SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 187423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
nie jestem bywalcem dzialu "doping" Dlatego mowie tu o braku pasji - bo byc moze to na tym polega ze najpierw jest sport a potem wszystko inne. Ilu ludzi tyle opinii. Dla mnie nie jest.

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
"a widzieliscie hip hopowy teledysk z miastem Koszalin w tle? Tam tez klub z Koszalina pokazują "

Widzieliście...Wogóle troche znajomych twarzy jest na teledysku



Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja mam wogole straszna polewe z polskiego hh.Kiedys to byla muza,paktofonika,kaliber a nie jakies Tede,Mezo i inne wydziwasy.

Jak ogladam takie teeldyski to usmiech mimowolnie na twarz nachodzi.Tu cos wywijaja rekami,tam jakas panna doopa kreci,beemka 5 oczywiscie czarna...Wszystko strasznie kiczowate i zasciankowe,powiatowe,no ale co tam,chlopaki sa twarde prawda?.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Znacie moze jakas strone gdzie znajduja sie rekordy zawodnikow bjj submission?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ja hiphopu wogóle nie słucham. nie do obrażając nikogo, straszny badziew. wrażenia jak wyzej.
rock w szerokim spektrum, od pop-rocka do lżejszego hardrocka to moje klimaty. gitarowy zaśpiew, perkusja i te rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
No, to ja podobnie - czkolwiek nie pogardzę też mocniejszym uderzeniem... I za HH też nie przepadam. A rapu w Stanach to w ogóle prawie sami czarni słuchają - i tak niechaj zostanie

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
wklejalem to juz w scenie ale skoro mowa o muzyce
widzieliscie panowie jaki to z wisniewskiego cage rage?

teledyski.onet.pl/0,1803828,0,1,teledyski.html

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Nooo. Pierwszy raz oglądałem teledysk "Ich Truje" z zainteresowaniem

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
a ja jak słucham to własnie hh ;)

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
kaliber to byla kiedys kapela. polski hh teraz to nie bardzo. tandetne teledyski durne teksty.

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

WHEY premium