SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pogaduchy niekoniecznie zwiazane z tematem-POST INTEGRACYJNY %-)

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 214004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22462
Norris mieszka w Dallas,najwiekszym klubem w Dallas jest klub Machado,wiec bardzo mozliwe,ze tak wlasnie tranuje Chuck,ja w sumie nigdy sie z niego nie smialem,aktor moze drugorzedny,ale sportowiec i wojownik-1 klasa.

Co do zmiany klubu,to wiem o czym mowisz,moj klub ostatnio duzo rzeczy zmienil i chyba niestety bede musial wybrac cos innego,dla wlasnego rozwoju...

Oczywiscie dla znajomych bede wpadal co jakis czas na stare smieci,lezka sie w oku kreci..

Mickey Rourke trenuje BJJ,no to teraz moj avtek jest w 100% na miejscu.

Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2006-12-12 18:37:46

Grappling

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12549
No ja też będę wpadał odwiedzać znajomych w klubie... a teraz myślę jaki klub wybrać bo chyba jednak najbardziej kręci mnie bjj i ogólnie mma
...
Napisał(a)
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22462
U mnie tylko grappling.Po ryju juz sie w zyciu dostalem i mialem okazje dac...chociazby dzis.

Grappling

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12549
Kogo tam zbiłeś? mam nadzieje że w słusznej sprawie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 28758
pinecone, zacząłeś gadać to się chwal na całego
...
Napisał(a)
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22462
Dzis jakis cham mnie zaczepil i zwyzywal mi dziewczyne,pociagnalem go z liscia.Niech sie cieszy,ze padl od razu, bo bym nim otwor w glebie wybil.

Ja to ogolnie spokojny czlowiek jestem,ale w kasze se nie dam napluc.

Grappling

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
no! pinec gada jak chłop, co ma jajca, nie jajniki. polejcie mu!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12549
i bardzo dobrze mu tak !! skoro to cham był !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 28758
Myslałem ze mata leo poszło eee

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9052
mowie wam ide sobie dzisiaj spokojnie, nie zawadzam nikomu, jem kanapke z kurczakiem. Chcialem sie zapytac ktora godzina przechodzaca pare ale jakis gosc wyrznal mi z liscia (chyba niewyraznie mowilem). Padlem od razu

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

kto poradzi?? ;(((((((

electro
Polecane artykuły