Norris mieszka w Dallas,najwiekszym klubem w Dallas jest klub Machado,wiec bardzo mozliwe,ze tak wlasnie tranuje Chuck,ja w sumie nigdy sie z niego nie smialem,aktor moze drugorzedny,ale sportowiec i wojownik-1 klasa.
Co do zmiany klubu,to wiem o czym mowisz,moj klub ostatnio duzo rzeczy zmienil i chyba niestety bede musial wybrac cos innego,dla wlasnego rozwoju...
Oczywiscie dla znajomych bede wpadal co jakis czas na stare smieci,lezka sie w oku kreci..
Mickey Rourke trenuje BJJ,no to teraz moj avtek jest w 100% na miejscu
.
Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2006-12-12 18:37:46
Co do zmiany klubu,to wiem o czym mowisz,moj klub ostatnio duzo rzeczy zmienil i chyba niestety bede musial wybrac cos innego,dla wlasnego rozwoju...
Oczywiscie dla znajomych bede wpadal co jakis czas na stare smieci,lezka sie w oku kreci..
Mickey Rourke trenuje BJJ,no to teraz moj avtek jest w 100% na miejscu
.
Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2006-12-12 18:37:46
Grappling
.