SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oride16/Dziennik (TS)/Wl-120/SQ-160/MC-170/CZAS-1-08-2008

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23371

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
22 Maj 2008 Czwartek

Dzień wolny

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Przysiady_ myślę, że dołożymy 2,5 kg, albo powtórzymy jeszcze raz trening, bo za lekko on nie poszedł

Ciągi_ pojedziemy na nastepnym treningu na 135 kg 3x3

WL_ największa niewiadoma Nie będę się rozpisywał jak to było, bo mi się za bardzo nie chce, ale postaram się w poniedizałek zrobić trening na 85 kg 5x5 Jak nie pójdzie to nie wiem co dalej zrobię Ale myślę, że zastoju nie mam( mam nadzieję)


W związku z tym, że sierpień robię sobie cały wolny od siłowni to chciałbym sobie popiłować jeszcze trochę na wysokich obrotach Myślę, że zejdziemy nawet na jedno powtórzenie w bojach, bo chce wykonać moje zadanie heheheh (nie jestem optymistą hehehh

TCM - myślę, że juz pozwala mi na na ciągły progress


Pozdro.

Zmieniony przez - oride16 w dniu 2008-05-22 16:50:32

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Dajesz ziomus dajesz

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Zgrałem fajną muzykę na odtwarzacz, żeby była moc na trenigu

Jeden folder to muzyka rock

A drugo to muzyka pop

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Dziś pojedę sobię przysiady tak jakos odmiennie no i oczywiście klatkę heh 85 g 5x5 Będzie walka, ale myślę, że ją wygram, bo mało czasu hehe

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
23 Maj 2008 Piątek


Dziśiejszy trening postanowiłem troszkę wydłóżyć ponieważ nie chciało mi się bezczynnie czekać na niego więc postanowiłem sie nie nudzić Więc tak:


WL:

50-8 pow

70-6 pow

85-5x5 pow (byłem bardzo z tego zadowolony , wręcz szczęśliwy, że to poszło, bo myślałem, że nie pójdzie , ale było sppoko


Ćwiczenie pomocnicze:

Poręcze:

8 pow,5kg-5 pow, 10 kg 2 serie 5 pow. Ładnie poszło




SQ:

50-10 pow

70-8 pow

90-8 pow

110-2 serie 5 pow. Poszło, ale trochę walki było



Przedramię:


Uginanie sztangi podchwytem:
20 kg 20,20,15 pow



Brzuch: 30,30,30 (ach piekło) Na dodatek jeszcze miałem zakwasy z środy

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
TCM- Myślę, że będę jeszcze brał przez jakieś 2 tygodnie to samo tyczy się białeczka Potem może kupimy coś mocniejszego hehe

I zaczynamy walke na małych powtórzeniach Kurde coś czuję skurcze na łydkach

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
No ładnie idzie . Jakbym ogladał swoje treningi z przed miesiaca. Mamy dokładnie identyczny poziom wytrenowania jesli chodzi o siłe. Jesli chodzi o cele tez mam identyczne lecz narazie to ja inaczej cwicze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
Dobra robota ;].

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Kurde coś czuję skurcze na łydkach - kup aspargin i bierz przed treningiem 2 tabletki powinno pomóc.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-05-24 07:24:48

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i poprawy

Następny temat

Plan na rzeźbe!! Pomocy!!

WHEY premium