SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oride16/Dziennik (TS)/Wl-120/SQ-160/MC-170/CZAS-1-08-2008

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23366

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Staramj się jak mogę. Bonus heeh

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Cześć chłopaki, czytając dziennik TEn-a doszedłem do wniosku, że przy moimch siadach wogóle nie ma odbicia, a to bardzo poważny błąd, bo będę miał problem ze wstaniem z maxymalnym ciężarem. Proszę znawców o jakieś rady, bo zostało mi tylko 4 treningi siadów. Już nie długo sprawdzian, może jakieś cwiczenie wspomagające maxa, by się zdało ... Dziś mam trening i bym już tak zrobił. Te boje robię tak:

MC, mc na prostych nogach i 2głowe maszyna.


Sq, przysiad ze sztangą na barkach.


Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
To że robisz bardziej statycznie to nic nie szkodzi. Na maksymalnych ciężarach i tak traci się część dynamiki(i trochę blokuje ją psychika). Jeśli chcesz poprawić dynamikę siadu to po normalnych siadach zawsze możesz zacząć robić siady dynamiczne 8s x3powt na 65%maksa najszybciej jak umiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Raczej zostanę przy tym co robię teraz. Dynamikę myślę, że mam, bo ostratnio starałem sie gonić za techniką, a nie ciężarem.

Ps. Dziękuje sene za rady i cenne wskazówki. Soga niestety nie dam, bo nie mogę juz.

Pozdro.

Zmieniony przez - oride16 w dniu 2008-06-25 19:56:00

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
25 Czerwiec 2008 Środa

Martwy Ciąg:


MC: 50/8, 70/6, 90/4, 110/3, 130/3,3 pow.


MC na prostych nogach: 70 kg 4 serie 8 pow.


2głowe maszyna: 25/10, 30/8,8,8 pow.


Bicho - Unoszenie sztangi: 30/12, 35/10, 40/8 pow.


Młotki: 10,10 pow.


O kolano: 10,10 pow.



Ps. Dziś pojechałem lekko ciąg, ponieważ dziś się sporo narobiłem i nie miałam tyle sił co powinienem. Na następnym treningu muszę trochę zwiększyć ciężar, bo trochę już na tym stoję, myślę, że na 140 po 3,4 ruchy(jeżeli dam radę). Mc na prostych nogach nie sądziłem, że to tak trudne ćwiczenie, ale widzę, że warto je ćwiczyć. 2głowe na maszynie aż nie można po nim chodzić No i bicho jak zawsze skatowane. Dziś brzucha nie robiłem, bo mnie kolega pogonił


Pozdro.


Zmieniony przez - oride16 w dniu 2008-06-25 20:05:30

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
To brzuch teraz zrób :P

MC robisz z pasem, czy bez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Narazie wszystko robię bez pasa. Tzn. wiesz jak mam taki ciężar którym nie zrobię kilku ruchów to nawet go nie zakładam, bo nie widzę takiej potrzeby. Pozatym jeśli cwiczę bez pasa to bardziej mi się cwiczy brzuch i prostowniki grzbietu(tak słyszałem)

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Cześć chłopaki, czytając dziennik TEn-a doszedłem do wniosku, że przy moimch siadach wogóle nie ma odbicia, a to bardzo poważny błąd, bo będę miał problem ze wstaniem z maxymalnym ciężarem. Proszę znawców o jakieś rady, bo zostało mi tylko 4 treningi siadów. - te siady dynamiczne to było do tego Twojego braku odbicia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
No tak zgadzam się, ale nie wiem czy je właśnie włączyć w trening i czy to będzie jako cwiczenie pomocnicze, czy kolejny dzień treningowy tzn. dzień lekki.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Dobrze idzie
jest ŚMOC

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i poprawy

Następny temat

Plan na rzeźbe!! Pomocy!!

WHEY premium