SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oride16/Dziennik (TS)/Wl-120/SQ-160/MC-170/CZAS-1-08-2008

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23386

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7119
Nie no Oride cele osiągalne pod warunkiem ze zaczniesz sie przykładać bardziej do techniki Btw skąd jestes mniej wiecej bo widze w profilu świętokrzyskie... Ja tez jestem z okolic Kielc, lecz aktualnie studiuje w Krakowie Pozdro i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Odnośnie odżywek napewno coś się zakupi, ale narazie jadę na sucho !!
Mieszkam w małej miejscowości koło Włoszczowy

Ps. Widzę, że ankieta przeważa za tym, że mi się nie uda tego dokonać!! Dziękuje to jeszcze bardziej mnie motywuje i mam teraz chęć udowodnić wam, że podołam temu zadaniu !!

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
14-04-2008

Trening Odwołany, musiałem pomóc rodzicom

Więc siady i mc zrobimy na jendej sesji. Myślę, że piwersze zrobię mc, a potem siady I po jendym ćwiczeniu pomocniczym

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
witam ponownie!!!i zapraszam ponownie życzę powodzenia!!!

moja była dziewczyna jest z wloszczowy...


podoba mi sie twoja rozpiska sam robiłeś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Ja zagłosowałem na "chYbA, żE KujNieSz Się W dUpę" ' ale myśle że ze SQ możesz dać rade, MC może pójść nawet więcej ale ta klata to może być naprawde trudne do osiągnięcia. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Jednak bym zamienił miejscami kolejność ćwiczeń - najpierw siady a potem ciągi

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
ja tak samo jak TEN jednak siady po mc zły pomysł

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Ten Też tak miałem zrobić, ale siady będę miał lekkie bo 95 kg 6x6, ale ciągi już nie tak śmiesznie 110 kg 6x6 Więc zrobię tak jak napisałem wcześniej.

Polaco jak się nazywała napisz na gg może kojaże hehhe Bo chodzę do szkoły do włoszczowy ;)

Co do 120 na ławie jest to teoretycznie niemożliwe, bo trening 10 tyg zaczynam 28 kwietnia Więc najwcześniej go skończę na koniec czerwca Czyli tydzień odpoczynku i próba pod 115 kg. To będzie 7 lipiec i od tego czasu muszę miec 2 tygodni przerwy więc będzie to 21 lipiec czyli pozostaje mi tydzień przerwy. Wszystko rozpisane teoretycznie oczywiście. Więc ława stoii pod wielkim znakiem zapytania

Ale może mądrzejsi koledzy może mi pomogą w tym Jakieś rady, sugestie, wskazówki doświadczonych zawodników.

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
co do przysiadów....jak zrobisz wczesniej MC to potem cholernie bedziesz czul prostowniki...ale zrobisz jak uwazasz

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i poprawy

Następny temat

Plan na rzeźbe!! Pomocy!!

WHEY premium