SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408861

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1010
Ola, jeśli walczysz z tym co myślę to na twoim miejscu zachowałbym przez czas kuracji totalną czystość organizmu :) 0 cukru itp. Chociaż Noo-Pept nie wydaje się być toksyczny a moja dermatolog mówiła, że moge brać nawet kreatyne do Izo, jedynie unikać witaminy A.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3375
zero cukru... a co to ma do rzeczy?

Zmieniony przez - aleksandraa w dniu 2014-02-07 13:40:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1010
Rafinowany cukier (napoje, słodycze) sam w sobie może powodować tzw. syfy. Więc lepiej jedz noo-pept do izoteku :).

**CO do matury (i sesji) - Najważniejsze znaleźć efekywny dla siebie system nauki, robić to systematycznie :) mózg się przyzwyczaja. A dla leniwych można wybrać coś z

a)naturalnych - Żeń Szeń, Gingko Bilboa, Maca, Vinpocetinum, Guarana, Ashwagandha, Dopa Mucuna, Kordyceps Chiński.

b)mniej naturalne :D - Modafinil, Efedryna, CDP-Cholina, Noo-Pept, Acetyl L-Carnitine,

Zmieniony przez - Arsaurin w dniu 2014-02-07 14:04:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3375
nie jadam tego typu rzeczy :) + żadnych gazów, owoce sporadycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
noopept jest legalny czy nielegalny? po wpisaniu w google znalazłem wiele wersji w sklepach.. w postaci tabletek jak i sam proszek pakowany po 1g/2g/ i 5g. jest to dział doping więc raczej jest nielegalny więc co robi w sklepach internetowych? chcialbym trochę dopimpować swój móżg przy okazji wyczytalem, że pomaga zwalczac problemy ze snem wiec pasowałby idealnie. Czy po prostu temat jest dlugo i srode zostal zalegalizowany czy moze to w internecie to cos spulo podobne pod ta nazwa albo zwykly cukier xd ? w temacie dopingu jestem calkowicie zielony.

EDIT EDIT

Wyczytałem, że jest legalne w rosji i usa i w polsce też mozna dostac przez sklepy internetowe.. jesli ktos zamawial w ten sposob. zapraszam na pw chciałbym porozmawiac o neurobiologi i sensu istnienia na tym świecie

Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2014-02-10 18:37:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
To jest zwykły lek żaden doping i nic nielegalnego. W Polsce chyba nawet żaden przepis nie reguluje noopeptu.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
ale jesli chcialbym dostac to raczej na recepte? w internecie widnieja sklepy z tym ale nie wygladaja zbyt oczekujaco.. w jednym gosciu nawet sam komentuje wpisy swojego sklepu kiedy bedzie towar hahaha. chcialbym pogadac z kims kto wie,co i jak. bo poki co wiem, ze u ruskich dostane od tak a w stanach na recepte ale co z polska? recepta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
też jestem ciekawy jak dostępność tego w pl. Czy zostają jakieś czeskie apteki internetowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Noopeptu nie ma w czeskich apteka internetowych i normalnych polskich, dostępny jest u ruskich i przez neta na kilku stronach. Z czeskich aptek intrnetowych można kupić Piracetam.

Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2014-02-10 21:18:37
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium