SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 410366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
Ja ma się noopept i małe ilości alkoholu- 1-2 piwka(330ml) na tydzień. Wiem na własnym doświadczeniu, że duża zaj**ka może bardzo osłabić jego działanie. Ale jak ma się jedno piwko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1587
Brałem Noopept (~70mg) przez 10 dni, zaczął działać po 5, teraz odstawiam, zostaję przy Piroceram 3,6g + cholina 1,4g.

Powód odstawienia: działa naprawdę mocno i nie chciałbym go zmarnować (nie chodzi o te śmieszne pieniądze), a na razie nie ma potrzeby...

Plusy:
- wstawałem wypoczęty, wyspany
- trzeźw umysł cały dzień po mimo napiętego grafika
- lepsza sprawność umysłu, potrafi dłużej pracować z pełnym skupieniem, na pełnych obrotach mniej się męcząc
Uboczne:
1)Więcej snów w nocy
2)Niepokojący ból identyczny z bólem mięśni pleców po przesileniu (część powyżej tyłka, koło nerek). Bolało najbardziej do godziny czasu po wzięciu 30mg Noopept.
Pytanie:

Czy nerki mogą boleć (w ten sposób) ? (Pytam, o np. płuca nie mają nerwów i nie mogą boleć ). Więc co mnie boli, mięśnie ? A może mózg... odbiera impuls że go coś boli, a mu się wydaje ? Na placebo bym nie liczył...

PS Pytam poważnie, nie robię sobie jaj... Proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
Miałem to samo. Bolały mnie mięśnie, które są nad nerami. Ale to były mięśnie a nie narząd. Z czasem przeszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Jeśli zaczną Cię nerki boleć to będziesz wiedział, że są to nerki bo tego bólu nie da się z żadną inną kontuzją w tym obszarze czy innym bólem pomylić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
Noopept w dużych dawkach nie obciąża nerek i wątroby. Sam biorę 100mg dziennie i nic mi nie dolega. Czasami mi lekko mięśnie drżą przez 5-7 sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1587
krzykacz
Jeśli zaczną Cię nerki boleć to będziesz wiedział, że są to nerki bo tego bólu nie da się z żadną inną kontuzją w tym obszarze czy innym bólem pomylić.

Ok, dzięki, nie wiedziałem, bo nigdy mnie nie bolały i mam nadzieję, że boleć nie będą

Swoją drogą ciekawy jest ten ból mięśni lędźwiowych... spotkałem się już z tym opisem u osób biorących Noopept.

Mógłby ktoś jakoś w naukawy/pseudonaukowy sposób wyjaśnić to zjawisko ? (tworzymy teorię do objawów - trochę tak naukowo, od pupy strony

Jak można powiązać ten objaw niepożądany bólu pleców powyżej pupy z braniem tej substancji ?

A może, nie można

Zmieniony przez - rak44 w dniu 2013-09-27 19:11:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
100mg nopepta hehe niezla dawka a jak z dzialaniem

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Macie pomysly, zeby 100mg brac, ja myslalem do tej pory, ze bralem srednio 50-60mg, a okazuje sie, ze raczej 20-30mg i byl efekt czasami az za mocny

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2013-09-28 07:58:18

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nadpobudliwosc.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium