SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 410133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
neevsky
Przepraszam, ale to nie jest żadne NZT-48, które działa od razu ze zetknięciem z językiem. Ten związek działa bardziej na zasadzie prekursora, może bardziej dla tego działu "boostera testosteronu" - po wzięciu jednej tabletki chyba nie macie wyników 5x ponad normę...
Parę tygodni bierz i potem stwierdź czy działa. I tyle.


Pisałem teraz z gościem, który kupił z allegro od tego samego gościa noopept. Dostał inne opakowanie (a raczej inną nalepke bo opakowanie wydaje mi się być takie samo). Capsuły też się różnią (żółtoczarne a moje kremowe, takie jak na zdjęciu wyżej). Napisał, że efekty poczuł od pierwszej dawki po 15 min. Ja wziąłem wczoraj 1x 20mg i dzisiaj 1x 20mg i jakoś efektów nie poczułem. Możliwe, że to jakiś syf? k***a nie wiem czy to brać czy co...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9077
wszystkie te wynalzki z allegro to trefny towar szukaja jelenia na ktorym kase przerobia, rownie dobrze moze w srodku byc maka albo cofeina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
Tyle, że pudełko było zapieczętowane... Gość nie dałby rady odpieczętować, wrzucić mąke i zapieczętować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9077
Pako1231
Tyle, że pudełko było zapieczętowane... Gość nie dałby rady odpieczętować, wrzucić mąke i zapieczętować.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Pako1231
Tyle, że pudełko było zapieczętowane... Gość nie dałby rady odpieczętować, wrzucić mąke i zapieczętować.


Chlopaku w jakim Ty swiecie zyjesz,
w 99% typ od ktorego kupujesz jest rowniez producentem tych srodkow wiec tylko on wie czego tam nasypal, moze maka moze noopept
akurat noopept jest smiesznie tanim srodkiem wiec jest szansa na to ze sypia tam to co byc powinno

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
Nie chce się truć nie wiadomo czym. Jeżeli miałoby być co innego to już wolałbym aby to była mąka. Ewentualnie, po przeczytaniu 33 stron, wyczytałem, że smak hoyowy i zalatuje chemią. Może bym wyrzucił proszek z caps i wsypał na język
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 534
Ja bym proponowal dac jakis znak skad wziac pewniaka tego srodka i nie bedzie watpliwosci

Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9077

class="link" target="_blank">ctd labs noopept


ja mam taki i działa na mnie ok. Cena jest 2x to co mozna dostac na allegro, no ale mam pewnosc ze nie grzebal przy tym jakis mudzin z UK i wsypal mi troche tauryny, troche proszku do pieczenia i troche noopeptu. Prawdziwy oryginaly kupisz u ruskich w aptece, dla mnie najpewniejsza alternatywa jest ten z CTD labs

Zmieniony przez - st4ever w dniu 2013-01-22 22:19:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 169
tez biore od kolegi z allegro Xphar.. BIore juz 2 tygodnie i czuje efekty.. mam do porownania z oryginalem z Rosji bo tez kupielm.. i powiem tak oryginal mocniejszy ale ten z allegro tez dziala.. wczesniej tez juz ktos pisal ze dziala :) bierz 2x dziennie rano i popołudniu..
piszecie ze mąka albo kofeina a moze placebo? ja wiem co czuje i czuje sie po tym lepiej :) mega luzik zaj**isty sen.. koncentracja .. w moim przypadku zaczelo dzialac po 5 dniach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
smiesznie tanim miczel? Akurat jesli bierzemy pod uwage ten ruski albo nawet ten z ctd to cena jest dość niewąska
bo nie mówie o tych z allegro czy ebaya w proszku
chyba ze ty masz kontakty i wiesz ile to u chinczykow stoi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium