SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 410231

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
A bo ja wiem od 40 do 70mg mysle dziennie jakos oscyluje w tych granicach - sype na oko tez z wiekszym zezem

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MarcelQ
A bo ja wiem od 40 do 70mg mysle dziennie jakos oscyluje w tych granicach - sype na oko tez z wiekszym zezem

to wystarczająco :)
a skąd amsz n-peppt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mam 3 zrodka, jedno smierdzace, drugie praktycznie bezzapachowe i trzecie takie pomiedzy tym pierwszym a drugim, kazde dziala tak samo, ja lubie najbardziej śmierdziucha.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak smak? Taki gorzki w k***ę metaliczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Gorzki na pewno, w kazdym napoju da sie wyczuc nawet te 20mg, a czemu pytasz ma to dla Ciebie jakies szczegolne znacznie ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MarcelQ
Gorzki na pewno, w kazdym napoju da sie wyczuc nawet te 20mg, a czemu pytasz ma to dla Ciebie jakies szczegolne znacznie ??

zauważyłem, że im bardziej wykręce ryj tym lepiej "działa" może to tylko zludzenie ale miałem n-pept z 4 źródeł i teraz obecny który mam (ściągałem z ebaya z angli) jest najlepszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ja mysle, ze ogolnie pierwsze 700-1000mg noopepta jest najbardziej odczuwalne w rezultatach, jak zaczniesz od smierdzacego to bedziesz mial wrazenie, ze smierdziuch najlepszy jak zaczniesz od bezwonnego to, ze bezwonny.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie tak :)
Co tam jeszcze łykasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jak masz wiecej tego typu pytan to chodz na priv. nie bede tutaj swojego zyciorysu rozpisywal
Lykam w okresach przemeczenia noopept i pracetam, magnez, b6 i tego typu rzeczy... pracuje po nocach, czasami duzo 3-4 noce w ciagu tygodnia, wiec kondycja nie tylko fizyczna jest nadwyrezona.
Pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Z phenibutem mialem duzo do czynienia- srodek wedlug mnie numer 1 jezeli chodzi o samopoczucie ale jest minus bo jest na nicm zejscie i organizm bardzo szybko przyzwyczaja sie do dawki i trzeba ja zwiekszac albo poprostu nie brac codziennie...ja dawalem 1g dziennie z rana a najwieceh dawalem 3 g...ogolnie najlepiej brac pare dni w tygodniu bo jak codziennie to wychodzi malo ekonomcznie. Ja kiedys bralem 1 miesiac i zejscie bylo okrutne...;/

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium