SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408882

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
z punktu zero

.



po noopie nikt nie stanie sie

.



no ja to jestem gość to co innego

i co z tego ze nauczysz sie streszczeń.paru zdań z jezyka obcego.obczaisz jak sie dodaje i odejmuje.jak na maturze bedziesz miał error bani i bzdury bedziesz pisał?pare miechów intensywnej nauki jezeli wogóle ktos sie za to weżmie nie zastąpi paru lat nauki systematycznej

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 399
Pikaczumba
teraz troche wk***iajace jest to ze mam podwójne myśli.muza mi w bani nap*****la i staram sie liczyc żeby zasnąc.2 czynnosci na raz.a przedtem mogłem tylko jedna czynnosc robic był spokój


Pikaczumba dobrze, ze to napisałeś bo mam to samo. Pamiętam tyle, rzeczy że nawet głupoty jak muzyka. A zarazem czasami nawet nie wiem, że wcale nie słuchałem radia.... znaczy wiem ale jak by zapomniał bo cały czas mam muzykę w głowie. Z tym snem najgorzj 1h snu bo wystarczaja. Jednak 2,3 h po przebudzeniu a może wstaniu z łóżka? ( sam już nie wiem czy ja w nocy śpię czy czuwam) znowu musiał bym się przespać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Panowie jak dawkować salbutamine? Mam w proszku i smakuje przepaskudnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ultra belzebubie panie ciemnosci oczysc nas ogniem piekielnymwidzisz zajmuje sie rozwojem osobistym.więc rózne triki wykorzystuje.nie sztuka jest wp******ic sobie do głowy cos na noopie.sztuka jest by to zostało w bani.z ta muza i liczeniem zaszło zwielokrotnienie umysłu.po noopie dalej mam łeb na wysokich obrotach ale zmeczenie psychiczne i regeneracja jest straszne.coa za coś.ale zara wskakuje na 5g noopa i bedzie musk rozyebany

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
A jak smakuje i pachnie?

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
LukasWlkp
Panowie jak dawkować salbutamine? Mam w proszku i smakuje przepaskudnie


kup sobie puste kapsułki, będzie łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
Na wstępie przyznaje, że nie czytałem całego tematu...biorę noopept od około 5 dni 2x20-30mg(delikatnie czubata łyżeczka 0,05 ml) od p.raw i pytanie jakie mi się nasuwa, to czy ktoś też miał bez żadnej konkretnej przyczyny takiego wku.rwa, że w głowie roiło się od scenariuszy jak wszystko w około zdemolować? Poranna dawka, zapita yerbą robi ze mnie dosłownie furiata i ciężko mi się na czymkolwiek skupić, bo fakt, że jestem zły dodatkowo mnie złości i kółko się zamyka. O jakiejś konstruktywnej rozmowie z ludźmi można zapomnieć. Dodam tylko, że jakiś czas temu (około 2 miesiące) też brałem przez chwilę noopept z p.raw i działał prawidłowo, bez odczuwalnych efektów ubocznych(no może poza chwilowym bólem głowy po zarzuceniu dawki). Wina sortu? Czy może czekać i mieć nadzieję, że wku.rw przeminie? Jak to u was było?

Edit. Dodatkowo od wczoraj pojawił mi się efekt znany jako brain fog..nie powinno być na odwrót?

Zmieniony przez - DRW w dniu 2014-01-23 19:05:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
Zamawiał ktoś Od Phoenix Nutrition??
Jak z dawkowaniem bo pisze 30mg 1-6 razy dzieinie

Zmieniony przez - Kamrys w dniu 2014-01-31 17:18:33
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium