SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408885

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
K$$$a myślałem że to będzie lepsze od noopa po relacjach z tamtego forum, no nic przyjdzie to sam na sobie stestuję, tylko tu widzę że brałeś duże dawki tego suni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
na pierwszy strzał takie kokobongo miałem ze ch**.zmniejszyłem.potem juz jechałem po bandzie.kiedy tak pi razy drzwi wystartujesz?ciekaw jestem efektów u ciebie a nie bajkopisarzy który cos gdzies przeczytali i p******a że suni jest kozak


jak już brałes noopa to bedziesz miał obiektywna ocene suni


Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2014-08-27 17:48:44

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
czułes działanie tak o bo łba nie rozkreciłes wogóle.im bardziej wysilisz dekiel nawet na sucho tym masz lepsze efekty

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
A jakie ćwiczenia na "musk" polecasz bo codziennie to tylko worki z białkiem przeliczam na tony i z ton na worki xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
na podkrecenie łba idealne nadaje sie szybkie czytanie.na pamiec i kojarzenie mnemotechniki.na logike obliczenia matematyczne(nie robiłem)albo rozwiazywanie sudoku

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Jak tylko znajdę chwilę czasu to poszukam i potrenuję bańkę przed studiami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nootropy to nie tabsy z limitless.tu trzeba zap*****lać a nie robic powtórki jak na kartkówki przed lekcjami

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
A już myślałem że wezmę takie NZT i będę bogiem :D a co takiego najbardziej obciąża umysł i składnia do myślenia co można byłoby ćwiczyć, bo bani rzadko już używam od kiedy są wakacje, jedynie proste obliczenia matematyczne i tyle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium