SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408627

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
ludzie biorą dawki 3600mg i tylko ich głowa boli, przestaje jak zaczynaja dodawac lecytyne/choline

to na pewno nie był piracetam, być może to aniracetam lub pramiracetam (mocniejsze odmiany)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Brałem Piracetam i nic takiego nie występowało wręcz przeciwnie :) Wydaje mi się że brała coś innego albo to opowieść w stylu miałem haluny po gandzi. Poza tym nie wydaje mi się żeby Piracetam był psychotropem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
piracetam to lek nootropowy, nie jest psychotropem w żadnym przypadku

http://pl.wikipedia.org/wiki/Leki_nootropowe

Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2012-12-23 23:16:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6281
Z pewnoscia byl to nootropil, czy piracetam ta osoba nie pamietała już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
piracetam=nootropil kolego :D powiedz znajomemu/ej żeby się doinformowała i nie gadała głupot

jak ktoś obeznany w farmaceutyce może zapomnieć nazwy leku? te osoby zazwyczaj są do nich przyzwyczajone bo muszą pamiętać bardzo dużo ilość różnych nazw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6281
Ta znajoma to lekarz. Moze ja pomieszałem fakty, wiem ze nootropil zaiwera piracetam ale moze jest wiecej odmian. Działanie tego opisała dokladnie, ze rozszerza naczynia w mozgu lecz przez to wcale nie czula jakiegos przyspieszonego myslenia wrecz przeciwnie. Tlumaczyla to w ten sposob ze przeplyw krwi jest wolniejszy, gdy naczynia sa rozszerzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
piracetam nie tyle rozszerza naczynia co zmniejsza krzepliwość krwi, dzięki czemu krew moze łatwiej płynąć
stawiam na:
- zbyt duża dawka
- pomylone środki
- niedobór choliny/brak suplementacji
- złe przyjmowanie
- wyj**ka

lekarz za dyche jak większość polskich lekarzy

jak to jest że zwykłe ćpuny maja w tym kraju większą wiedze od lekarzy ???

powiem tyle ludzie biorą większe dawki a nie raz mieszają środki i żyją a nawet odczuwaja działanie środka (nie odrazu, większość twierdzi że po ok. 4 tygodniach). jeśli ten "lekarz" twierdzi że po kilku dawkach środka coś zaczeło mu się dziać to albo wkręca sobie albo coś pomieszał

Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2012-12-23 23:27:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
wątpię żeby to był piracetam jakby były takie skutki uboczne to by tego nie sprzedawali w CZ bez recepty. Trzeba sprawdzić czy na ulotce od Pira jest coś takiego opisane jako skutki uboczne i sprawa się wyjaśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2764
znacie może jakąś podobną aptekę do docsimon w której można dostać coś mocnejszego np aniracetam bądź pramiracetam?


Zmieniony przez - gregx6 w dniu 2012-12-23 23:32:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6281
Zmniejszyc sobie mozesz krzepliowsc krwi aspiryna, watpie ze z tego powodu znaczaco zwieksza sie wydolnosc mozgu. Nie jeden ćpun mysli ze przeczyta artykul na wiki i mysli ze pozjadał rozumy.
Dawki były stopniowo zwiekszane z powodu braku jakich kolwiek efektów przy mniejszych dawkach.

Zmieniony przez - Wojtek20ck w dniu 2012-12-23 23:34:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium