SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 409790

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
zawsze możesz polecieć ALC z lecytyną + np. DLPA ,podziała bankowo i w głowie po odstawieniu nie trzeszczy nawet tak bardzo; xd

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
thatman piracetam tez będzie ok, albo spróbuj aniracetamu, tylko nie wiem czy tez u nas w aptekach jest, jak poszukasz na zagranicznych portalach aukcyjnych też może znajdziesz noop, jaro na pierwszy raz starczy piracetam, tylko nie wiem jak z dawkami, jednemu starczy 1200 mg albo nawet i mnie inny potrzebuje więcej, PEA też fajny wynalazek w dodatku do kawy i piracetamu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3513
ok dzięki.Poszukam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
a co do poprawy (znacznych czasem;) jakości przyswajania wiedzy, taki 'mini; zbiorek. szybkanauka . net/suplementy




Zmieniony przez - thatman w dniu 2012-07-25 13:23:12

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 997
Najlepsze polaczenie to wlasnie piracetam + aniracetam, ten drugi sielniejszy bo rozpuszczalny w tluszczach. Szczegolnie do stosowania na dluzej.

@Aras84 - wiedza przyswojona po noopept pozostaje, czy to jakos ulotne jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 997
Vinpocetine - tez dobry srodek (nie stosowalem), plud kofeina i nie nie zaduzo ok. 100mg - zwieksza atp i camp, drogi. Uczucie ponoc speedu a potem juz tylko jasnosc umyslu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wiedza zostaje, choć z pewnością już nie jest tak łatwo ją potem wydobyć z głowyna noopepcie miałem tak, że jak ktoś mi zadawał pytanie np. w robocie czy na uczelni to bez zastanowienia wiedziałem co odpowiedzieć, poprostu odrazu mi się wszystko przypominało,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 997
Thx, wlasnie o to wykozystanie wiedzy pozniejszej mi chodzi i przekazywanie pamiec krotkotrwala - dlugotrwala....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
brałem vinpocetynę i .....w sumie to przy' okazji w szafce znalazłem xd ale tam ALC w dawkach najs leciało więc co do subiektywnych odczuć nic nie mogę powiedzieć ,.... napewno działa na + ,jest u nas w aptekach po 5mg/tab.

Zmieniony przez - thatman w dniu 2012-07-25 13:54:03

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3733
Może to jest jak nootropil
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium