SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No to akurat wyczyszcze sobie receptorki i zrobie 60 dni na neopepie. Tnx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
No jakis tam synergizm z kofa itp. jest wielce prawdopodobny i trzeba sie z tym liczyc, glownie w przypadku osob b. wrazliwych na wszelkiego typu stymulanty.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
A o to ciekawa zmiana w wynikach krwi po braniu noopeptu przez 7 dni:
płytki krwi przed noopeptem: 175
płytki krwi po 7 dniach brania noopeptu: 142
przy normie 150,0 – 450,0 jednostka K/ul
Czyli najwyraźniej zmniejsza krzepliwość krwi nawet poniżej normy, co ciekawe przeczytałem, że podobny efekt mają wszyystkie leki nootropwe.
...
Napisał(a)
Usunięty przez MarcelQ za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Lacho ciekawa sprawa z tym. Zrob jeszcze badania po zakończeniu brania.

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2013-08-19 17:32:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
moglibyście powiedzieć coś o metylofenidzie ? brał ktoś ? Podobno ma zwiększać koncentrację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co myślicie o "Asertin 50"? Miałbym do tego dostęp. Czy w kulturystyce da to jakieś efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
Słyszeliście o ekscytotoksyczności? Pononoć połączenie Piracetamu(zapewne jego kuzyna Noopepta też) z nabiałem(np. nasze twarogi) oraz glutaminianu sodu(pełno tego gówna) daje ten patologiczny proces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Noopept w ogóle na mnie nie działa, ani chiński ani oryginalny Rosyjski (osobiście załatwiałem), co w takim wypadku możecie polecić? Jakiś mix ? Jeśli tak to z czego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Piracetam może?

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium