SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
krychman, Ty oceniasz działanie po 5 dniach... puknij się w głowę człowieku. 100 stron było wałkowane, że rozkręca się w przeciągu 2 tyg, a Ty swoje wywody piszesz po paru dniach stosowania w dodatku w takich dawkach. Żal... weź się odezwij za jakiś tydzień...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1680
Senor piszesz bzdury, noopept działa od pierwszej porcji jeśli rozkręca sie 2 tyg to zapewne jest to inna substancja....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
To nie są dragi człowieku, a na pewno noopept nie działa od pierwszej porcji tak więc nie wiem kto tu bzdury pisze...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 287
puknalem sie w glowe czlowieku i niestety jak jest napisane na zagranicznych forach i opracowaniach klinicznych (czyt. ulotka), lek powinien zaczac dzialac od chwili wziecia (ok godz osiaga max stez. w plynie mozgowo-rdzeniowym), a jego kumulacje w organizmie osiaga sie po uplywie ok 2 tyg. i wtedy efekt staje sie permanentny. Pokaz mi, gdzie robie wywody, bo chyba definicje nam sie roznia ;) Opisuje co jakis czas jak noopept dziala na moj organizm po to, zeby ludzie zaczynajacy, badz chcacy zaczac "leczenie" mieli wglad jak to dziala sukcesywnie dzien po dniu. W internecie jak szukalem przed kupnem jakis info nie bylo nic konkretnego kiedy dziala, wiec pisze tutaj. A dawki jakie biore sa moim problemem i rowniez moga posluzyc jako informacja dla innych, jezeli odnotowalbym wzmocnienie dzialania, czy efekty uboczne.
http://www.longecity.org/forum/topic/51396-noopept-mega-dose-someone-had-to-try-it/
tutaj masz opisany przyklad zazywajacego, ktory rowniez przyjmowal duze dawki i nikt na niego nie krzyczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Witam,
Stosuje noopept od dwóch tygodni i narazie niestety nie odczułem żadnego efektu.
Mam do was kilka pytań:
1.Wasz noopept był bezzapachowy?
2.Jak go stosujecie?

Mój był z anglii od vantagecc,bezzapachowy, biorę 2x20mg dziennie,pod język i popijam wodą/sokiem.

Zmieniony przez - Yucao w dniu 2013-03-12 17:58:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Każdy z wypowiadających się tutaj w temacie, pisał że nie działa od razu, lecz po ok. 2tyg. Tak samo mogę powiedzieć ja i moi znajomi, którym noopept także się rozkręcał prawie ten okres. Więc co wszyscy jesteśmy jacyś dziwni, że nie czujemy nagłego działania? weźcie poczekajcie te 2 tygodnie, a potem co piszcie, a nie jakieś bzdury pieprz...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
sorry za dubla

Zmieniony przez - Senor w dniu 2013-03-12 18:01:22

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1680
Yucao - Noopept w proszku musi mocno śmierdzieć

Senor - Widocznie ludzie wypowiadający sie tutaj biorą jakieś fake... , poza tym radze poczytać a dopiero później się wdawać w dyskusje. Wtedy unikniesz takiego zbłaźnienia się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Mizukage, teoretyku mój, zacznij brać a sam będziesz wiedział co się z czym je, a nie przeczytałeś coś na zagranicznym forum i świecisz mądrościami. Zapewniam Cię także, że większość osób wypowiadających się tutaj, tak jak ja i moi osobiści znajomi nie jemy faków, bo efekt jest ale nie natychmiastowy... ale co ja tam wiem, Ty już więcej rozumów pozjadałeś. Tyle ode mnie. Nie będę się wdawał w większą dyskusje, bo to nie ma sensu, co miałem napisać to napisałem.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1138
10 dni minimum

po 3 dniach takich dawek to najwyżej jakieś efekty narkotyczne/odurzeniowe można mieć

Zmieniony przez - robson_888 w dniu 2013-03-12 19:15:23
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium