SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 409991

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17445
No to teraz już sam nie wiem co sądzić o tej miarce. Teoretycznie ma 60 mg, tutaj niby odpowiedź od producenta, że ma około 30 mg.

Jestem dopiero czwarty dzień na Noopepcie i efektów raczej nie ma. Trudno to jak narazie subiektywnie ocenić. Sam nie wiem. Zastanawiam się nad tym, by brać pełną miarkę (niekopiastą, równą) 2x dziennie. To by wychodziło wtedy niby 2x 30 mg = 60 mg dziennie, a teoretycznie 2x tyle. Przyjmował ktoś tutaj 120 mg Noopeptu dziennie?

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak spodziewasz sie niewiadomo jakich efektow i odczuc to sie zawiedziesz.

to nie feta, nie bedzie wyrwania z kapci. Subtelne polepszenie zdoolnosci poznawczych, lekka poprawa nastroju. tyle. dla niekorych to duzo (np dla mnie).

druga sprawa, ze mozliwe iz akurat Ty nic nie poczujesz.,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 140
nie no nie ma opcji żeby ta miarka miała 60mg. przed napisaniem maila do niego sprawdziłem ile pełnych miarek (wyjęte po ściance) mieści mi się w opakowaniu 1g i wyszło 31. to by się zgadzało z odpowiedzią którą dostałem.

Zmieniony przez - cilivio w dniu 2013-03-26 16:32:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17445
Ja tak jak pisałem - pierwszy raz odmierzam takie małe ilości substancji, wyrażonej w mg, więc nie wiem, czy ta miarka może mieć pojemność 60 mg, czy nie. Ty piszesz, że nie, a ktoś wcześniej pisał, że ta miarka ma spokojnie 50 mg. No i bądź tu mądry. Poprzez właśnie takie różnice w odmierzaniu i dawkowaniu może być tu błędny "obraz" efektów. Bo jeden brał Noopepta w dawkach zaniżonych i nic nie poczuł, a drugi ładował grubo i miał zaj**iste efekty.

Nie oczekuję niewiadomo czego, ale też progress jakiś powinienem zauważyć, bo aktualnie czytam to i owo i powinieniem mieć to wykute na blaszkę i łatwo do tego wracać, a narazie jest średnio, mimo iż się staram.

Poczekam jeszcze do końca tego tyg ze zwiększaniem dawek. Lecę standardowo jak na moje warunki, czyli jakieś pół miarki 2x dziennie. A od przyszłego tyg. będę ładował równą miarkę rano i po południu. Niech to będzie nawet 120 mg. Chyba nic mi się nie stanie. Planuję to ciągnąć do połowy maja i odstawić.


edit - być może biorę w każdej porcji ~15 mg i to jest za mało jak dla mnie.

Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2013-03-26 16:37:02

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1557
heh ja też przzekładałem z worka do worka i mi z 2g wyszło 50miarek
mogli mnie też skroić na 0,5g.

jem jedną miarkę dziennie i jest git.
czytałem też, że noopept na każdego działa inaczej, i jak koleś testował na sobie porcje rzędu 20-60mg dziennie, najlepsze efekty osiągał jedząc 30mg. Nie zawsze więcej to lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja tez nie odmierzalem co do mg (bo nie bylem w stanie), ale najlepiej sie czulem jak szamałem mniej-wiecej po 20-30mg na porcje 2-3 razy dzinnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17445
Wiadomo, trzeba eksperymentować. Każdy organizm jest inny i jeszcze te nieścisłości w odmierzaniu .

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4640
cilivio
były tutaj jakieś nieścisłości w sprawie tej miarki 0.05ml. oto odp jaką dostałem.

Witam
Przepraszam za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź, ale czekałem na wiadomość od Phoenix Nutrition.
Rzeczywiście miarka dołączona do opakowania może mieć około 30mg. Wiąże się to z objętością podczas procesu produkcyjnego która jest znacznie większa, niż po zapakowaniu i transporcie.
Dołączona miarka z niezbitym proszkiem, bardzo luźnym ma około 13-19 mg. Zbita, nabrana z opakowania 24-33 mg.

Pozdrawiam


mi phoenix odpisał, że te miarki 0.05ml, które on dołącza maja 10-15g. biore jakis prawie tydzien po 3-4 miarki i kompletnie nic mnie nie rusza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17445


I bądź tu mądrym, ile tego j**anego prochu jest w miarce.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 140
jednak pewność można mieć tylko posiadając wage :) ja przyjmuję, że jedna płaska i ubita miarka to ~30mg. tak wyszło z mojego 'przesypywania' i z maila. no i popytam po znajomych, może któryś ma wage z dokładnością do 1mg.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium